Oświetlenie do auta

Nie trzeba wydawać fortuny, by nasze auto nabrało nowego wiatru w żagle. Tuning nie musi oznaczać od razu gigantycznego spoilera na klapie bagażnika ani odblaskowych felg wyjętych z serii „Szybcy i wściekli”. Tuning może udoskonalać drobne elementy samochodu i na przykład zmienić kolor światła padającego z reflektorów – zastąpić świecące na żółto światła ksenonowe białymi lampami LED-owymi. Silne, białe światło padające z przednich reflektorów auta kojarzy się dziś z samochodami wyższej klasy. Możesz je mieć i Ty.

Reflektory samochodowe

Odkąd w naszym kraju obowiązują przepisy, które nakazują jazdę na światłach mijania lub światłach do jazdy dziennej przez cały rok (a nie tylko w zimie – od listopada do kwietnia), tradycyjne reflektory samochodowe ulegają szybszej eksploatacji (będąc pierwotnie przeznaczonymi do jazdy nocą, a nie przez 24 godziny na dobę, co znacznie wydłuża ich pracę). Jeśli nie chcesz co chwilę wymieniać oświetlenia samochodowego, proponujemy zainstalować wygodną alternatywę – montaż akcesoryjnych świateł do jazdy dziennej LED,  których można używać zamiast obowiązkowych świateł mijania od świtu do zmierzchu przy dobrej widoczności. Te samochodowe lampy montuje się w miejscu maskownic symetrycznie po obu stronach, nieco poniżej tablicy rejestracyjnej.

 

Produkty znanego producenta – Bosma, Kemot,

Ponadto w naszej ofercie znajdują się zestawy markerów LED do samochodów marki BMW, które zmienią kolor snopu światła rzucanego przez reflektor samochodowy z żółtego na biały. Zestawy są kompatybilne z ponad dziesięcioma modelami samochodów marki BMW (między innymi BMW X3 E83, BMW 5 Series E39 – szczegółowe informacje w karcie produktu), dają mocne światło, natomiast wbudowany emulator EMC nie zakłóca pracy urządzeń RTV w samochodzie. W ofercie mam również pomarańczową lampę ostrzegawczą typu „kogut”, którą można przytwierdzić do karoserii samochodu na magnetycznym uchwycie. Ta lampa samochodowa jest zasilana prądem z zapalniczki pokładowej. Jej światło jest widoczne zarówno przy dobrej pogodzie i oślepiającym słońcu, jak i przy gorszych warunkach atmosferycznych, takich jak mgła czy ulewny deszcz.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna