Oświetlenie samochodowe

Dobra widoczność w nocy lub przy gorszej pogodzie to jedna z najważniejszych rzeczy, gdy wsiadamy do samochodu. Od tego, czy mamy sprawne reflektory zależy nie tylko nasze bezpieczeństwo, ale też bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego. Odkąd w Polsce obowiązuje nakaz jazdy na światłach mijania lub światłach do jazdy dziennej przez 24h na dobę i cały rok, reflektory samochodowe ulegają szybszej eksploatacji i częściej trzeba je wymieniać. Polecamy zainwestować w oświetlenie samochodowe dostępne w naszym sklepie, by zaoszczędzić czas i pieniądze.

Oświetlenie do samochodów

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo trzy rodzaje oświetleniowego asortymentu do samochodów. Światła dziennie to ekonomiczna inwestycja, które spełnia swoje zadanie (zastępuje światła mijania) w warunkach normalnej przejrzystości powietrza, od świtu do zmierzchu. Światła te należy zainstalować w zaślepkach pod tablicą rejestracyjną, muszą być umieszczone symetrycznie względem osi pojazdu, minimum 60 cm od siebie i minimum 25 centymetrów nad ziemią. W zestawie znajdują się wszystkie elementy (okablowanie, uchwyty montażowe, śruby), które pozwalają na samodzielną instalację lamp. Mamy też coś dla wszystkich, którzy chcą zmienić kolor snopu światła padającego z reflektorów – dzięki zestawowi markerów żółte światło zostanie zastąpione przez białe.

Produkty znanego producenta – Import

Często zdarza Ci się prowadzić samochód nocą, podczas ulewnego deszczu, gęstej mgły lub w innych, równie trudnych warunkach atmosferycznych? Chcesz czuć się bezpiecznie i być widoczny na drodze zawsze i wszędzie? Ostrzegawcze oświetlenie do samochodu typu „kogut” jest właśnie dla Ciebie. Po podłączeniu do źródła zasilania w postaci pokładowej zapalniczki lampę umieszczamy na dachu – magnetyczny uchwyt pozwala na przyczepienie jej do karoserii samochodu. Takie oświetlenie do samochodu, dające mocne, pomarańczowe światło, sprawdza się w każdych warunkach – zarówno w pełnym słońcu, które może oślepiać kierowcę, jak i podczas mgły i ulewnego deszczu. Światła mijania, zestaw markerów, ostrzegawczy „kogut” – produkty znanego producenta Import są niezawodne i sprawdzają się w każdych warunkach.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna