Zasilacze antenowe

On stoi na dachu i majstruje coś przy antenie. Ona wychyla się przez okno i wykrzykuje kolejne instrukcje, które w założeniach mają poprawić jakość obrazu. Telewizor nic sobie nie robi z ich wysiłków i dalej śnieży w najlepsze, udowadniając tym samym popularne stwierdzenie o złośliwości rzeczy martwych. Takie obrazki z codzienności to już przeszłość bowiem telewizja analogowa odchodzi w zapomnienie, wypierana przez telewizję cyfrową. A w wypadku telewizji cyfrowej problemy z sygnałem w prosty sposób załatwia zasilacz antenowy.

Produkty znanych producentów Blow, Telmor oraz Import

Słaby sygnał to nie koniec świata, wszystko da się naprawić. Moc i jakość sygnału przekazywanego z anteny możemy poprawić przy użyciu wzmacniacza połączonego z zasilaczem antenowym do telewizora. Jeśli takie urządzenie jest podpięte do odbiornika warto się upewnić, czy działa poprawnie – świadczyć o tym będzie paląca się kontrolka na obudowie urządzania marki Blow. Zasilacz do anteny stabilizowany wyposażony jest w przewód współosiowy, który prowadzi sygnał między wyjściem wzmacniacza a wejściem antenowym OTV, co następuje dzięki użyciu rozgałęźnika zasilania. Zasilacze antenowe tv mogą pracować bez przerwy i posiadają opcję regulacji napięcia wyjściowego, co może okazać się przydatne, gdy postanowimy wpłynąć na siłę wzmacniacza antenowego z regulacją.

Kto potrzebuje zasilacza antenowego?

Każdy użytkownik domowej sieci telewizyjnej potrzebuje wzmacniacza, który z kolei zasilany jest przez zasilacz antenowy, który wpinamy z jednej strony do telewizora, a z drugiej do kontaktu. Niegdyś słaby sygnał w telewizji analogowej objawiał się pojawieniem się „kaszy” na ekranie, czyli zjawiska popularnie nazwanego „śnieżeniem”. W erze telewizji cyfrowej takie „zjawisko atmosferyczne” nas nie dotknie, ale możemy spotkać się ze znacznym spadkiem jakości odbieranego programu (ekran skażony „pikselozą”), niespodziewaną zmianą kolorów lub niechcianą przez widza i nieplanowaną przez twórców stopklatką (zatrzymaniem się obrazu). Zasilacz regulowany pomoże nam w odzyskaniu odpowiedniej jakości obrazu. Wszystko po to, byśmy mogli cieszyć się ulubionymi programami i filmami najwyższej jakości.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna