Systemy alarmowe

Twórz systemy alarmowe z sklepem internetowym Wasserman!

Bezpieczeństwo jest bezcenne – każdy z nas robi, co w jego mocy, żeby zadbać o ochronę i dobro swoich najbliższych. Na szczęście obecnie stworzenie domowego systemu alarmowego nie jest ani zbyt skomplikowane, ani nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Wasserman proponuje szereg urządzeń niezbędnych do tego, aby zagwarantować sobie pewność oraz spokój zarówno o dom, jak i rodzinę. 

Planowanie instalacji bezpieczeństwa w domu warto zacząć od rejestratorów i systemów alarmowych. Tego typu instalacje zapewniają stały nadzór na określonym terenie – niezależnie od tego czy chcemy ochronić dom, mieszkanie, ogród czy biuro. W skład kompleksowego systemu alarmowego wchodzą zazwyczaj sygnalizatory dźwiękowe i świetlne oraz rejestratory kamer, a dostęp do obsługi całej instalacji zapewnia manipulator

Złożony system ochrony domu to także czujniki ruchu i czujniki dymu, które wykryją obecność niepowołanych osób lub rozwijający się ogień, który może przerodzić się w niszczycielski pożar. Instalacje bezpieczeństwa mogą być montowane również w nowych domach bez potrzeby przeprowadzania remontów czy kucia ścian – wszystko dzięki bezprzewodowym systemom alarmowym.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna