Domofony i dzwonki

Domofony i wideodomofony w budynkach zajęły miejsce tradycyjnych dzwonków. Nic dziwnego, bo są od nich dużo lepsze. Sam dzwonek przy furtce poinformuje nas tylko o przybyciu gościa, ale zmusza nas do wyjścia z domu i otwarcia furtki kluczem. Domofon nie tylko umożliwia zdalne otworzenie furtki, ale również rozmowę z przybyszem. A przez wideofon można nie tylko porozmawiać z gościem, ale dodatkowo zobaczyć, kto przed naszą furtką stoi.


 


W ofercie Wasserman znajdują się domofony do montażu przy bramach, furtkach lub drzwiach wejściowych.


Zestaw domofonowy ORNO przeznaczony jest do użytku w domach jednorodzinnych, charakteryzuje się aluminiową i małą obudową panelu zewnętrznego, montażem natynkowym oraz unifonem bez słuchawkowym. Zestaw obsługuje dwa wejścia, więc za jego pomocą możesz sterować i bramą i elektrozaczepem przy furtce. Dzięki domofonom nie musimy się fatygować do furtki, dzięki nim wiemy nie wychodząc z domu, kto stoi przy furtce. Domofony, które kupisz w naszym sklepie są proste w obsłudze i nie wymagają skomplikowanych montaży. Jeżeli mieszkasz w dwurodzinnym domku idealny będzie zestaw ORNO - dwurodzinny domofon. W takich domofonach są różne funkcje niezwykle przydatne w codziennym życiu, jedną z nich jest np. dyskretny podsłuch-przez 40 sekund możemy nasłuchiwać, co dzieje się w obrębie panelu zewnętrznego. Przez domofon możemy także przeprowadzić rozmowę regulując sobie głośność za pomocą przycisku. Następnym urządzeniem niezwykle przydatnym w codziennym życiu są bezprzewodowe dzwonki do drzwi. Nie wymagają instalacji, ciągnięcia kabli i precyzyjnych montaży. Maja spory zasięg, więc z odbiornikiem możesz wyjść na podwórko. Takie dzwonki są świetne, jako sygnał przywoławczy dla opiekunki do osoby leżącej. Polecamy dzwonek bezprzewodowy z firmy Orno.


 


Domofony i dzwonki znanych producentów w ofercie sklepu Wasserman- ORNO, Ferguson, Schneider


Prócz domofonów i dzwonków bezprzewodowych w naszej ofercie znajdziecie także wideodomofony znanej firmy, jaką jest Ferguson. Wideodomofon Wi-Fi to doskonały, inteligentny dzwonek przeznaczony do użytku w mieszkaniach i domach. Takie urządzenie pozwala na odbiór dźwięku i wideo bezpośrednio na własnym smartfonie lub tablecie. Dzięki połączeniu internetowemu, gdziekolwiek na świecie się będziesz znajdować zawsze będziesz wiedział, kto stoi u Twoich drzwi. A dzięki zwrotnemu połączeniu audio, będziesz mógł z tą osobą porozmawiać. Wideodomofon może także rejestrować obrazy, w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, kto dzwonił do drzwi, ponieważ kamera zarejestruje obraz i prześle go do pamięci razem ze znacznikiem daty i godziny. Oprócz zaawansowanych technologicznie produktów w naszej ofercie znajdziecie także akcesoria potrzebne do instalacji tychże produktów. Seria SEDNA od marki Schneider to wysoka jakość łączników i gniazd ukryta w niewielkiej formie. Barwne ramki pozwalają dostosować wygląd włączników do estetyki wnętrza. Linia Sedna, to całkowite bezpieczeństwo instalacji, trwałość i niezawodność.

 

 

 

 

 

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna