Kamery

Każdy system monitoringu powinien charakteryzować się przede wszystkim skutecznym działaniem. Musi nam zagwarantować sprawne wykorzystanie elementów wchodzących w jego skład oraz szerokie możliwości rozbudowy. I takie warunki spełniają kamerki IP. Pozwalają one stworzyć nowoczesny i sprawny system monitoringu. Budowa i sposób działania kamer IP pozwala na sterowanie systemem nawet będąc w znacznym oddaleniu od monitorowanego obiektu. Kamery IP są zintegrowane ze specjalnymi Web serwerami i dzięki temu kamera rejestruje obraz i przesyła go od razu poprzez sieć komputerową.

 

Kamerki i zestawy do monitoringu najlepszych producentów Blow, Ferguson, Media- Tech, Hikvision, Xblitz


W naszej ofercie znajdziecie wiele kamer IP, jednak pamiętajcie, że nie każda tak samo nadaje się do pracy na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Modele zewnętrzne muszą być opisane konkretnymi normami wytrzymałości na temperatury i opady atmosferyczne. Te kamerki bardzo często wyposażone są w diody podczerwone, doświetlające obraz nocą. Niektóre modele posiadają ruchomy, zdalnie sterowany obiektyw. Kamery pracujące w pomieszczeniach nie muszą mieć odpornych na wilgoć obudów, ale za to ważne, żeby były małe i eleganckie. Wszystkie kamerki w naszym sklepie są odporne nie tylko na uszkodzenia natury mechanicznej, ale i na wpływ rozmaitych czynników szkodliwych, wilgoci, promieniowania UV czy też zmiennych temperatur. W przypadku systemu IP, możemy dowolnie sterować kamerami, przeglądać obraz wideo oraz nagrywać go, przechowywać i wysyłać w inne miejsce. Liczący się producenci kamer IP zapewniają nam od razu dostęp do wygodnego i rozbudowanego oprogramowania, które dodatkowo jeszcze rozszerza możliwości omawianych kamer.

 

Kamerki analogowe CCTV


Prócz kamerek IP rozwiązaniem równie często wykorzystywanym w systemach monitoringu są kamery analogowe CCTV, które w części spełniają tą samą rolę, co kamery IP. Różnica polega na tym, że modele analogowe samodzielnie, bez pomocy urządzeń dodatkowych nie potrafią przesłać informacji do sieci komputerowej, tworzą, więc zamknięty system, który działa tylko na konkretnym obszarze. Telewizja CCTV analogowa to za to bardzo dobre rozwiązanie dla sklepów, banków, osiedli i innych budynków, których ochrona i kontrola odbywa się w jednym, ściśle określonym miejscu. Prócz rozbudowanych systemów monitorujących kamerki IP świetnie nadają się także do lokalnego osobistego monitoringu. Świetnie zastępują nianie i pomagają mieć kontrolę nad pozostawionym dzieckiem lub zwierzakiem samym w domu. Kamery występują w wielu odmianach, kupisz u nas także kamerki internetowe, które pośredniczą w naszych rozmowach w necie. Kamerki dostępne w ofercie sklepu Wasserman różnią się między sobą nie tylko budową i sposobem działania, ale również i ceną. W przypadku zakupu najbardziej podstawowych modeli wewnętrznych, musimy przygotować się na wydatek rzędu kilkuset złotych – najczęściej cena zamyka się w przedziale 100 – 300 złotych. Droższe okażą się kamery zewnętrzne, a także obsługujące łączność WiFi. Ich koszt rozpoczyna się od mniej więcej 350 złotych, a kończy nawet na 2000 złotych. Gwarantujemy, ze u nas kupisz kamerkę taką, jaka jest Ci akurat potrzebna.

 

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna