Monitoring i alarm

Wszystkie produkty w tym dziale
78 produktów

Monitoring i alarm, nowoczesny system monitoringu pozwala nam w każdej chwili uzyskać podgląd na to, co dzieje się w naszym domu, biurze czy innej nieruchomości. Kamery IP, czyli sieciowe, elektroniczne nianie, domofony i dzwonki, rejestrator, czujniki ruchu, czujniki dymu wszystko to i dużo więcej znajdziecie Państwo w tym dziale.


 

Domofony do montażu przy bramach, furtkach lub drzwiach wejściowych - Orno


Zestaw domofonowy ORNO przeznaczony jest do użytku w domach jednorodzinnych. Aluminiowa i mała obudowa panelu zewnętrznego, montaż natynkowy oraz unifon bez słuchawkowy, to charakteryzuje ten idealny zestaw. Dzięki takim domofonom nie musimy się fatygować do furtki. Następnym urządzeniem niezwykle przydatnym są bezprzewodowe dzwonki do drzwi. Nie trzeba kłaść skomplikowanych instalacji, ciągnąć kabli i wynajmować specjalistów do montażu. Wideodomofony znanej firmy - Ferguson, to doskonały, inteligentny dzwonek, pozwali na odbiór dźwięku i wideo bezpośrednio na naszym smartfonie czy tablecie. Dzięki połączeniu internetowemu,w każdym miejscu na świecie zawsze będziesz wiedział, kto stoi u Twoich drzwi. Oprócz tych wszystkich zaawansowanych technologicznie produktów w naszej ofercie znajdziecie również akcesoria potrzebne do instalacji tychże produktów. Seria SEDNA od marki Schneider to szeroki wybór łączników i gniazd. Linia Sedna, to bezpieczeństwo instalacji, trwałość i niezawodność. System kontroli w zakładach pracy natomiast opiera się na rejestratorach czasu pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno rejestratory czasu pracy sprzedawane w zestawie z kilkoma kartami zbliżeniowymi, a także kupicie karty sprzedawane na sztuki. Dzięki produktom marki Electroway ewidencja czasu pracy będzie dziecinnie prosta.Kamerki i zestawy do monitoringu najlepszych producentów Blow, Ferguson, Media- Tech, Hikvision, Xblitz, Satel


Planowanie instalacji bezpieczeństwa w swoim domu warto zacząć od rejestratorów i systemów alarmowych. W skład takiego kompleksowego systemu alarmowego wchodzą sygnalizatory dźwiękowe i świetlne, rejestratory kamer, i manipulatory. Kamerami IP możemy dowolnie sterować, przeglądać obraz wideo oraz nagrywać go, przechowywać i wysyłać w inne miejsce. Prócz tych cyfrowych nasz sklep oferuje także kamerki analogowe CCTV, taka telewizja CCTV to bardzo dobre rozwiązanie dla sklepów, banków, osiedli i innych budynków, których ochrona i kontrola odbywa się w jednym, ściśle określonym miejscu. Kamery występują w wielu odmianach, mamy także kamerki nianie, oraz kamerki internetowe, które pośredniczą w naszych rozmowach w necie. Samymi kamerkami wiele się jednak nie zdziała, potrzebne nam będą też rejestratory. Posiadamy w ofercie rejestratory znanych producentów-Hikwision. Niezwykle proste w obsłudze i oferujące mnóstwo funkcji. W tych rejestratorach połączono profesjonalne rozwiązania techniczne, jakość na najwyższym poziomie z niezwykle atrakcyjnymi cenami. Przykładowy zestaw rejestratora kamerkami, z naszej oferty umożliwi wam inteligentne wyszukiwanie nagrań i odtwarzanie synchroniczne czterech kanałów, zabezpieczy ciągłość nagrań, automatyczne wyszukuje ruch na wybranym obszarze. Posiada funkcję detekcji twarzy, multi podgląd. Ale system ochrony domu to nie tylko kamery to też czujniki ruchu i czujniki dymu, które wykrywają obecność niepowołanych osób lub rozwijający się ogień.

 

Strona główna