Słuchawki bluetooth

Mamy XXI wiek, a wciąż otaczają nas wszędobylskie przewody. Jak to możliwe, że przy nowoczesnych technologiach wciąż jesteśmy ograniczani przez kable? Przechodzenie na rozwiązania bezprzewodowe już dawno się rozpoczęło, choć odbywa się w iście ślimaczym tempie. Nie powinniśmy więc wahać się, by nieco ten proces przyspieszyć. Możemy to zrobić, rezygnując na przykład z tradycyjnych słuchawek czy głośników na rzecz tych działających dzięki modułowi Bluetooth. Takie urządzenia znalazły się również w sklepie Wasserman. 

Słuchawki Bluetooth z mikrofonem i radiem 

Brak plączących się kabli to nie jedyna zaleta bezprzewodowych słuchawek Bluetooth. Nowoczesne modele, oferowane w sklepie Wasserman, wyposażone są również we zbudowany mikrofon, a nawet radio. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest odtwarzanie muzyki z różnego rodzaju nośników. Słuchawki pozwalają także na odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności sięgania po smartfon. Takie funkcje okazują się nieocenione na przykład podczas biegania czy wykonywania absorbujących czynności domowych. Dzięki słuchawkom Bluetooth z mikrofonem zachowujemy mobilność i swobodę ruchów, jednocześnie mając możliwość słuchania muzyki i rozmawiania przez telefon. 

Słuchawki Bluetooth znanych producentów – Import, Media-tech, Blow, ART 

W słuchawki Bluetooth z radiem sklep Wasserman zaopatruje się u znanych producentów elektroniki, takich jak Media-tech, Blow czy ART. Cenione na rynku marki to gwarancja wysokiej jakości produktów, ich bezawaryjności i długiego okresu eksploatacji. Nic tak nie irytuje jak trzeszczący dźwięk, przerywana muzyka czy niedziałający prawy lub lewy kanał słuchawek. Z artykułami renomowanych firm takich problemów nie trzeba się obawiać. W sklepie Wasserman znaleźć można zarówno duże słuchawki nauszne, jak i miniaturowe modele douszne, ograniczające się wyłącznie do jednego krótkiego przewodu z pilotem. Dzięki takim rozwiązaniom można bez problemów słuchać muzyki podczas uprawiania sportu. A wiadomo, że najwięcej energii do ćwiczeń dodaje ulubiona piosenka.

Strona główna