Radiotelefony i PMR

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale

Radiotelefony to alternatywa dla komunikacji telefonicznej. To całkowicie bezpłatna łączność pomiędzy użytkownikami. Sklep Wasserman oferuje szeroki asortyment radiotelefonów i krótkofalówek. Decydując się na tego rodzaju komunikację możecie wybierać między urządzeniami, które obsługują pasmo PMR, a krótkofalówkami, które pracują na częstotliwościach UHF lub VHF.Krótkofalówki znanych producentów – Baofeng, IntekVordon


Wybierając radiotelefon należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego wytrzymałość na warunki zewnętrzne oraz na pojemność akumulatora. W ofercie sklepu Wasserman znajdą Państwo radiotelefony VHF/UHF, krótkofalówki PMR, skanery oraz różnego rodzaju akcesoria i dodatki do nich, takie jak: mierniki, kable do programowania urządzeń, pagery, ładowarki czy akumulatory. Profesjonalne walkie-talkie takich marek jak Boafeng, Intek czy Vordon charakteryzują się niezawodnością i wytrzymałością i wyposażone są w szereg funkcji niezbędnych w trudnych warunkach. Niektóre z modeli mają wbudowane latarki albo możliwość ładowania akumulatorów. Radiotelefony VHF/UHF posiadają funkcję kodów selekcyjnych gwarantujących nam większą prywatność podczas rozmów. Posiadanie radiotelefonu PMR ułatwi komunikację w każdych warunkach bez ograniczeń, jakie niesie za sobą sieć komórkowa. Nasze krótkofalówki zapewnią wam łączność w zakresie kilkuset metrów do nawet paru kilometrów, a korzystać z nich możecie zupełnie za darmo. Sprawdzają się podczas wycieczek rowerowych, grupowych wyjazdów czy wypraw w góry i to obojętnie czy w kraju czy za granicą.


 


Skanery i pagery znanych producentów – CRT, Uniden


Skaner szerokopasmowy to proste urządzenie, które pozwala nasłuchiwać transmisji analogowych i cyfrowych na różnych pasmach. Funkcjonowanie skanera przypomina radioodbiorniki wykorzystywane przez służby mundurowe, ale ogranicza się wyłącznie do odbierania sygnału. Odbiorniki szerokopasmowe dostępne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości materiałów i odznaczają się bardzo długą żywotnością. Skanery radiowe wyszukują zarówno krótkie fale, jak i średnie oraz długie. Na rynku skanerów częstotliwości radiowych dominują dwie marki dostarczające wysokiej jakości sprzęt i taki właśnie sprzęt znajdziecie w naszym sklepie. Urządzenia w przystępnych cenach, w pełni profesjonalne występują w wersji przenośnej bądź stacjonarnej. Niektóre wyłapują wyłącznie sygnały analogowe, ale te najnowocześniejsze umożliwią już skanowanie sygnałów cyfrowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman, w której znaleźć można wysokiej jakości, lecz proste w obsłudze skanery szerokopasmowe.

 

 

 

Strona główna