Akcesoria szpiegowskie

Podkategorie

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
3 produkty

Widząc w sklepach sprzęt szpiegowski, niejedna osoba musi się zastanawiać, po co się tam znalazł. Wśród klientów Wasserman niewielu jest pewnie prywatnych detektywów, a amatorskie szpiegowanie nie prowadzi najczęściej do niczego dobrego. Warto jednak zauważyć, że akcesoria szpiegowskie mogą posłużyć wielu innym celom. Mogą nam na przykład pomóc w zadbaniu o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. Okażą się pomocne również podczas wypełniania domowych obowiązków. Jak to możliwe?

Sprzęt szpiegowski

W asortymencie Wasserman znalazły się między innymi kamery endoskopowe. Wbrew pozorom najczęściej używają ich nie detektywi, a lekarze. Okazuje się jednak, że w domu również mogą być pomocne. Pozwolą nam dokładnie zbadać rury, przewody wentylacyjne czy innego rodzaju instalacje. Dzięki takim urządzeniom szpiegowskim zajrzymy do wnętrza silnika czy w ciemne zakamarki pod meblami. Długi kabel i wodoodporna konstrukcja umożliwiają kontrolowanie nawet najtrudniej dostępnych miejsc w budynkach oraz pojazdach.

Innym przykładem artykułów szpiegowskich, które posłużą nam w nieszpiegowskich celach, są różnego rodzaju lokalizatory. Modele samochodowe pozwolą nam z jednej strony kontrolować nasz własny styl jazdy, a z drugiej łatwiej namierzyć auto w przypadku jego kradzieży. Wśród narzędzi szpiegowskich sklep Wasserman posiada również lokalizatory wbudowane w dziecięce smartwatche. To innowacyjny i bardzo wygodny sposób na śledzenie lokalizacji naszych pociech. Dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu możesz mieć je zawsze na oku.

Akcesoria szpiegowskie znanych producentów – Import, Media-Tech

W urządzenia szpiegowskie sklep Wasserman zaopatruje się u znanego producenta elektroniki – Media-Tech. Artykuły tej marki wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnej technologii, która przekłada się na wielofunkcyjność sprzętu. Znakomitym tego przykładem są smartwatche dla dzieci, posiadające wbudowany lokalizator. Gadżety wyposażone są między innymi w funkcję książki telefonicznej, komunikacji głosowej, zdalnie uruchamianego podsłuchu otoczenia, latarki LED czy przycisku SOS.

Strona główna