Karty pamięci i czytniki

Współcześnie trudno obejść się bez pojemnego nośnika pamięci. Korzystając ze smartfonów, aparatów cyfrowych czy odtwarzaczy wszelkiej maści, musimy zapewnić im magazyny, na których będą gromadzone nasze dane. Pamięć wewnętrzna często bywa w tych urządzeniach mocno ograniczona, dlatego warto zaopatrzyć się w kilka kart, aby nie obawiać się o to, że na nasze pliki zabraknie miejsca. Sklep Wasserman oferuje szeroki wybór kart pamięci, a także czytników pozwalających przeglądać zapisane na nich dane na każdym komputerze.

Karty pamięci z adapterem

Nośniki tego typu różnią się między sobą przede wszystkim formatem oraz pojemnością. W asortymencie Wasserman znaleźć można przede wszystkim ich najpopularniejsze warianty, czyli karty pamięci SD i karty pamięci micro SD. Oferują one od skromnych 2 gigabajtów miejsca na dane po 64 gigabajty, które wystarczą na bardzo wiele plików. Uniwersalne nośniki mają tę zaletę, że z powodzeniem można nagrywać na nie wszelkie rodzaje plików multimedialnych. Tę samą kartę wykorzystamy więc w odtwarzaczu muzycznym, aparacie fotograficznym, jak i smartfonie. Takich nośników nigdy zbyt wiele – nasze cyfrowe biblioteki rozszerzają się przecież w bardzo szybkim tempie.

Karty pamięci i czytniki znanych producentów – SanDisk, Goodram, Kingston, Samsung

Obok nośników w ofercie sklepu Wasserman znalazły się również czytniki kart pamięci. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie komputery nie posiadają wbudowanych modułów tego typu. Wystarczy niewielki adapter, który podepniemy za pośrednictwem kabla USB. W ten sposób odczytamy na komputerze dane z każdej karty pamięci. Nośniki, które dostępne są w sklepie Wasserman, pochodzą z asortymentów znanych firm. Zaopatrzyć się można między innymi w karty pamięci z adapterem marki GoodRam. Nie zabrakło również artykułów tak znanych producentów jak Samsung czy specjalizujący się w nośnikach pamięci Kingston. Na uwagę zasługują również karty pamięci Sandisk – jednego z liderów na rynku.

Strona główna