Listwy zasilające przedłużacze

Ciężko wyobrazić sobie gospodarstwo domowe bez zasilaczy, przedłużaczy czy innych kabli. Coraz bardziej zróżnicowane od tych całkiem prostych z wtyczką na jednym końcu i gniazdkiem na drugim po te bardziej skompilowane, inteligentne gniazdka.


 


Rodzaje przedłużaczy w naszej ofercie


Przedłużacze do użytku domowego mają różne długości i przeważnie są zakończone listwą, która także ma różną ilość gniazd ( od dwóch do dziesięciu gniazd). Gniazda bywają z uziemieniem lub bez. Niektóre z tych listew mają na każdym gniazdku klapkę, gdy nic nie jest do nich podpięte, możemy je zamknąć, nie będą wtedy narażone na pył i kurz. Przedłużacze do sprzętu komputerowego i RTV posiadają wyłącznik z bezpiecznikiem. Pomaga on w razie nagłego skoku napięcia, spięcia lub gwałtownej burzy, dzięki bezpiecznikowi, który zdąży odciąć zasilanie nasze urządzenia nie ulegną awarii bądź zniszczeniu. Natomiast do sprzętu przenośnego przydadzą się nam przedłużacze z ładowarką i gniazdami USB. Prócz różnych przedłużaczy domowych w sklepie Wasserman znajdziecie też państwo przedłużacze sprawdzające się na ogrodzie lub budowie. Przedłużacze bębnowe/budowlane, do pracy w cięższych warunkach otoczenia, zostały wykonane tak, aby były maksymalnie wygodne do użycia. Przedłużacze ogrodowe przydają się w każdym ogrodzie, są specjalnie przystosowane do warunków panujących na zewnątrz budynków, więc nie musimy się martwić o ich bezpieczne wykorzystanie.


 


Kable, listwy, zasilacze - Kemot, Blow, Maclean


W zależności od tego, jak daleko masz do gniazdka zasilającego, tym dłuższy będzie Ci potrzebny przedłużacz.W naszej ofercie znajdziecie przewody o różnej długości od 0,5 metra do 5 metrów. Przedłużacze z jednym gniazdkiem i z pięcioma, przedłużacze na bębnie i zasilacze z USB. Przedłużacz jest niezbędny w każdym gospodarstwie domowym. Nawet, jeżeli gniazdka elektryczne znajdziecie u siebie dokładnie w takiej ilości, w jakiej potrzebujecie, to i tak z czasem okazuje się w tym konkretnym miejscu jest potrzebne a nie ma. Prócz tradycyjnych zasilaczy znajdziecie u nas także te bardziej inteligentne przedłużacze. Takie np. Ubiquiti mFi mPower potrafi zdalnie włączyć i wyłączyć podłączone do niego urządzenia. Dodatkową funkcją jest pomiar zużytego prądu. Takie urządzenia komunikują się poprzez Wi-Fi. Wystarczy podłączyć do niego jakieś urządzenie i wtedy za pomocą naszego smartfona możemy nawet ze znacznej odległości je uruchomić.

 

Strona główna