Piloty

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Przyznaj, że pilot do jeden z lepszych wynalazków, jakie udały się ludzkości. Niektórzy z nas pamiętają jeszcze czasy, w których zmiana kanału czy głośności telewizora wymagała wstania z wygodnego fotela i spaceru przez pół salonu. Coś takiego byłoby nie do pomyślenia w dzisiejszych realiach. Obecnie traktujemy bowiem telewizję jako „tło” dla codziennych czynności, a zjawisko zappingu (czyli skakania po kanałach) jest dla nas chlebem powszednim. Dlatego dobry pilot to podstawa udanego lenistwa przed ekranem.

Uniwersalne piloty do telewizora

Dostępne w sklepie Wasserman piloty telewizyjne to wielofunkcyjne urządzenia, które pozwolą Ci obsługiwać nawet kilka sprzętów na raz. Jak to możliwe? Wszystko dzięki systemowi inteligentnego programowania. W okamgnieniu możesz nauczyć swój uniwersalny pilot do telewizora obsługi innych urządzeń, takich jak klimatyzacja, brama garażowa czy różnego rodzaju odtwarzacze. Kontroler można wykorzystać ponadto do sterowania każdym tunerem marek Wiwa i Korr. Jego funkcjonalność przejawia się także w dużych i wygodnych przyciskach. Dzięki fluorescencyjnej powierzchni doskonale widać je nawet po ciemku.

Produkty znanych producentów – Ferguson, Wiwa, Signal

Uniwersalne piloty do TV, które znaleźć można w asortymencie Wasserman, to produkty cenionych na rynku marek. Wyróżnia je bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Sprzęt Wiwa czy Ferguson to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie bezawaryjne i funkcjonalne rozwiązania, a nie chcą przepłacać. Warto również wspomnieć o przedłużaczach Signal. To urządzenia umożliwiające obsługę nawet tych telewizorów, które normalnie nie znajdują się w zasięgu pilota. Retransmitują sygnał z niego, naturalnie powiększając pole podczerwieni. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz się już dłużej gimnastykować tylko po to, by zmienić kanał lub ściszyć reklamy przerywające Twój ulubiony program. Urządzenia oferowane w sklepie Wasserman to odpowiedź na codzienne potrzeby użytkowników!

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna