Mikrofony i zestawy nagłaśniające

Podkategorie

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:

Sytuacje, w których przydaje się sprzęt nagłaśniający, można mnożyć. Korzysta się z niego podczas wszelkiego rodzaju imprez i koncertów. Mikrofony, megafony, mobilne zestawy głośnikowe – urządzenia tego typu pomagają w organizacji i prowadzeniu wieców, manifestacji i lokalnych zabaw. W sklepie Wasserman można znaleźć wydajny sprzęt znanych producentów, takich jak Azusa, Blow czy Voice Kraft. Doceni go każdy organizator imprez masowych i wszystkie osoby trudniące się publicznymi przemówieniami.

Czym kierować się przy wyborze zestawu nagłaśniającego?

Wybierając zestaw nagłaśniający, należy przede wszystkim zastanowić się, w jakich sytuacjach będziemy go najczęściej wykorzystywać. Inne walory okażą się cenne podczas koncertu, inne podczas teatralnego wystąpienia. Istotne jest to, w jakich miejscach sprzęt będzie używany. W plenerze docenimy mobilność urządzeń, w pomieszczeniach – ich możliwości akustyczne. Podczas wieców i przemówień nieoceniony okaże się na przykład megafon Voice Kraft. Przyda się również mikrofon dynamiczny Azusa. Kameralne koncerty nie obejdą się z kolei bez zestawu nagłaśniającego Azusa czy bezprzewodowych mikrofonów Blow.

Mikrofony i zestawy nagłaśniające znanych producentów – Azusa, Blow, Voice Kraft

W niezawodne mikrofony bezprzewodowe sklep Wasserman zaopatruje się u renomowanych producentów sprzętu muzycznego. Znane marki są gwarancją jakości i bezawaryjności sprzętu. Urządzenia cechuje wyjątkowa łatwość obsługi, lekka konstrukcja i niskie zużycie energii. Wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji, które sprawiają, że ich użycie staje się jeszcze wygodniejsze i bardziej intuicyjne. Profesjonalne mikrofony bezprzewodowe przydadzą się każdemu, kto aktywnie uczestniczy w wystąpieniach publicznych. Mogą posłużyć przy amatorskich spektaklach teatralnych czy wokalnych popisach. Świetnie sprawdzą się jako wyposażenie przedszkoli, szkół i uczelni. Liczba okazji, w których można wykorzystać sprzęt tego typu, jest ogromna. Warto więc zaopatrzyć się w mobilny sprzęt nagłaśniający w sklepie Wasserman.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna