Muzyka i rozrywka

Masz do czynienia z muzyką? Zajmujesz się nagłośnieniem? Uwielbiasz śpiewać? Dla wszystkich kochających muzykę w sklepie Wasserman istnieje dział Muzyka i rozrywka. Znajdziecie to mikrofony, miksery, statywy i urządzenia nagłaśniające. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą tego działu.Mikrofony i zestawy nagłaśniające znanych producentów – Azusa, Blow, Voice Kraft


Sprzęt muzyczny, dostępny w sklepie Wasserman, to produkty znanej marki Azusa. Ten producent specjalizuje się w nagłośnieniu, a dzięki temu jego artykuły doskonale wywiązują się ze swojej roli. Sprzęt składa się z komponentów wysokiej jakości, a to przekłada się na wytrzymałość i znakomitą wydajność. Sprzęt muzyczny z tego działu służy, jako urządzenia estradowe, studyjne i DJ-skie. Wybierając zestaw nagłaśniający, musimy wiedzieć, w jakich sytuacjach będziemy go najczęściej używać. Inny przyda się podczas koncertu, inny podczas teatralnego wystąpienia. Równie ważne jest miejsce, w jakim sprzęt będzie użytkowany. W plenerze docenimy mobilność urządzeń, a w pomieszczeniach ich możliwości akustyczne. Podczas wieców i przemówień czy wycieczek nieoceniony okaże się na przykład megafon Voice Kraft lub mikrofon dynamiczny Azusa. Na kameralnych koncertach świetny będzie zestaw nagłaśniający Azusa czy też bezprzewodowy mikrofon Blow. W niezawodne mikrofony bezprzewodowe sklep Wasserman zaopatruje się u renomowanych producentów sprzętu muzycznego. Bo tylko sprawdzone i znane marki są gwarancją jakości i bezawaryjności sprzętu. Mikrofony sprzedawane w naszym sklepie wyposażone są w szereg funkcji.


 


Miksery muzyczne - miksery dźwięku


Nasze miksery muzyczne są doskonale dopasowane do potrzeb osób śpiewających. Nasze miksery dźwięku wyprodukowano w porozumieniu ze specjalistami z branży muzycznej. Miksery z USB bezprzewodowe i bardzo mobilne można przenosić na duże odległości. Miksery karaoke posiadają wejścia i wyjścia wideo, a także wejścia mikrofonowe. Za pomocą specjalnych przycisków możemy w nich odpowiednio uregulować głośność, eliminując tym samym wszelkie niepotrzebne szumy oraz efekt echo, doprowadzający do rozproszenia dźwięku po pomieszczeniu. Urządzenia zasilane są za pomocą zasilacza 12 V DC. Niektóre z modeli posiadają pięciostopniowe wskaźniki poziomu wysterowania i wyświetlacze LCD. Miksery marki Blow działają bez zarzutu oraz są niedrogie. Dzięki wejściom USB muzykę możemy odtwarzać bezpośrednio z pendrive’a. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Strona główna