Muzyka i rozrywka

Masz do czynienia z muzyką? Zajmujesz się nagłośnieniem? Uwielbiasz śpiewać? Dla wszystkich kochających muzykę w sklepie Wasserman istnieje dział Muzyka i rozrywka. Znajdziecie to mikrofony, miksery, statywy i urządzenia nagłaśniające. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą tego działu.Mikrofony i zestawy nagłaśniające znanych producentów – Azusa, Blow, Voice Kraft


Sprzęt muzyczny, dostępny w sklepie Wasserman, to produkty znanej marki Azusa. Ten producent specjalizuje się w nagłośnieniu, a dzięki temu jego artykuły doskonale wywiązują się ze swojej roli. Sprzęt składa się z komponentów wysokiej jakości, a to przekłada się na wytrzymałość i znakomitą wydajność. Sprzęt muzyczny z tego działu służy, jako urządzenia estradowe, studyjne i DJ-skie. Wybierając zestaw nagłaśniający, musimy wiedzieć, w jakich sytuacjach będziemy go najczęściej używać. Inny przyda się podczas koncertu, inny podczas teatralnego wystąpienia. Równie ważne jest miejsce, w jakim sprzęt będzie użytkowany. W plenerze docenimy mobilność urządzeń, a w pomieszczeniach ich możliwości akustyczne. Podczas wieców i przemówień czy wycieczek nieoceniony okaże się na przykład megafon Voice Kraft lub mikrofon dynamiczny Azusa. Na kameralnych koncertach świetny będzie zestaw nagłaśniający Azusa czy też bezprzewodowy mikrofon Blow. W niezawodne mikrofony bezprzewodowe sklep Wasserman zaopatruje się u renomowanych producentów sprzętu muzycznego. Bo tylko sprawdzone i znane marki są gwarancją jakości i bezawaryjności sprzętu. Mikrofony sprzedawane w naszym sklepie wyposażone są w szereg funkcji.


 


Miksery muzyczne - miksery dźwięku


Nasze miksery muzyczne są doskonale dopasowane do potrzeb osób śpiewających. Nasze miksery dźwięku wyprodukowano w porozumieniu ze specjalistami z branży muzycznej. Miksery z USB bezprzewodowe i bardzo mobilne można przenosić na duże odległości. Miksery karaoke posiadają wejścia i wyjścia wideo, a także wejścia mikrofonowe. Za pomocą specjalnych przycisków możemy w nich odpowiednio uregulować głośność, eliminując tym samym wszelkie niepotrzebne szumy oraz efekt echo, doprowadzający do rozproszenia dźwięku po pomieszczeniu. Urządzenia zasilane są za pomocą zasilacza 12 V DC. Niektóre z modeli posiadają pięciostopniowe wskaźniki poziomu wysterowania i wyświetlacze LCD. Miksery marki Blow działają bez zarzutu oraz są niedrogie. Dzięki wejściom USB muzykę możemy odtwarzać bezpośrednio z pendrive’a. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna