Nawilżacze powietrza

Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Cierpisz na częste bóle głowy, zasycha Ci w gardle, masz problemy ze snem? Kaszlesz i szczypią cię oczy? Być może jest to wina otaczającego Cię suchego powietrza. Prostym rozwiązaniem jest kupno ultradźwiękowego odświeżacza i nawilżacza powietrza. Urządzenie to łączy w sobie dwie przydatne funkcje i pomoże Ci czuć się komfortowo we własnym domu lub miejscu pracy. Zachęcamy do zapoznania się z różnymi modelami nawilżaczy powietrza, które są dostępne w naszej ofercie.

Produkty znanych producentów - TeamVeovision, Import, Ravanson, Carruzzo, Overmax

Nawilżacz powietrza działa bardzo prosto. Urządzenie wypełniamy czystą wodą, która następnie jest zmieniana w chłodną i orzeźwiającą parę. Jonizacja powietrza podczas wydostawania się pary z urządzenia sprawia, że mikroskopijne pyłki i kurz unoszące się w powietrzu zostają wyeliminowane. Elektryczny nawilżacz powietrza firm TeamVeovision, Overmax czy Ravanson wyposażony jest w ekran, na którym wyświetlane są przydatne informacje: stan wilgotności powietrza, temperatura w pomieszczeniu czy poziom wody. Ilość pary wydobywającej się z elektrycznego nawilżacza powietrza podlega regulacji (pełny pojemnik na wodę wystarcza nawet na kilkanaście godzin). Istnieje też funkcja opóźnionego startu – możemy zaplanować, że sprzęt będzie wytwarzał parę np. co godzinę lub dwie.

Ultradźwiękowy odświeżacz powietrza

Nawilżacz i odświeżacz powietrza pozytywnie wpłynie na atmosferę w Twoim domu, wyeliminuje nieprzyjemne zapachy, a także zniweluje objawy takie jak bezsenność i migreny. Stylowa obudowa sprawi, że urządzenie będzie nie tylko funkcjonalne, ale też wpasuje się w wystrój Twojego mieszkania. Ultradźwiękowym odświeżaczem powietrza można sterować za pomocą pilota. Poszczególne modele różnią się od siebie kształtem i niektórymi funkcjami (jak np. wytwarzanie relaksujących zapachów) oraz liczbą warstw filtrujących. W trybie „auto” odświeżacz regularnie wytwarza kłęby pary, zaś w trybie uśpienia pracuje cicho i z mniejszą intensywnością. Nawilżacz ultradźwiękowy może również zmniejszać wilgoć, gdy jest to konieczne – wszelkie dodatkowe funkcje zostały wyszczególnione w opisach poszczególnych modeli oferowanych w naszym sklepie.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna