Nawilżacze powietrza

1 produkt
Sortuj według:

Cierpisz na częste bóle głowy, zasycha Ci w gardle, masz problemy ze snem? Kaszlesz i szczypią cię oczy? Być może jest to wina otaczającego Cię suchego powietrza. Prostym rozwiązaniem jest kupno ultradźwiękowego odświeżacza i nawilżacza powietrza. Urządzenie to łączy w sobie dwie przydatne funkcje i pomoże Ci czuć się komfortowo we własnym domu lub miejscu pracy. Zachęcamy do zapoznania się z różnymi modelami nawilżaczy powietrza, które są dostępne w naszej ofercie.

Produkty znanych producentów - TeamVeovision, Import, Ravanson, Carruzzo, Overmax

Nawilżacz powietrza działa bardzo prosto. Urządzenie wypełniamy czystą wodą, która następnie jest zmieniana w chłodną i orzeźwiającą parę. Jonizacja powietrza podczas wydostawania się pary z urządzenia sprawia, że mikroskopijne pyłki i kurz unoszące się w powietrzu zostają wyeliminowane. Elektryczny nawilżacz powietrza firm TeamVeovision, Overmax czy Ravanson wyposażony jest w ekran, na którym wyświetlane są przydatne informacje: stan wilgotności powietrza, temperatura w pomieszczeniu czy poziom wody. Ilość pary wydobywającej się z elektrycznego nawilżacza powietrza podlega regulacji (pełny pojemnik na wodę wystarcza nawet na kilkanaście godzin). Istnieje też funkcja opóźnionego startu – możemy zaplanować, że sprzęt będzie wytwarzał parę np. co godzinę lub dwie.

Ultradźwiękowy odświeżacz powietrza

Nawilżacz i odświeżacz powietrza pozytywnie wpłynie na atmosferę w Twoim domu, wyeliminuje nieprzyjemne zapachy, a także zniweluje objawy takie jak bezsenność i migreny. Stylowa obudowa sprawi, że urządzenie będzie nie tylko funkcjonalne, ale też wpasuje się w wystrój Twojego mieszkania. Ultradźwiękowym odświeżaczem powietrza można sterować za pomocą pilota. Poszczególne modele różnią się od siebie kształtem i niektórymi funkcjami (jak np. wytwarzanie relaksujących zapachów) oraz liczbą warstw filtrujących. W trybie „auto” odświeżacz regularnie wytwarza kłęby pary, zaś w trybie uśpienia pracuje cicho i z mniejszą intensywnością. Nawilżacz ultradźwiękowy może również zmniejszać wilgoć, gdy jest to konieczne – wszelkie dodatkowe funkcje zostały wyszczególnione w opisach poszczególnych modeli oferowanych w naszym sklepie.