Ciśnieniomierze i aparaty słuchowe

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Ciśnieniomierz medyczny to urządzenie, które warto mieć w swoim mieszkaniu. Pozwala ono monitorować stan zdrowia i zawczasu diagnozować ewentualne problemy. Warto wyrobić sobie nawyk codziennego mierzenia ciśnienia – najlepiej rano, przed wstaniem z łóżka. Kontrolę należy też wykonać zawsze, gdy czujemy się źle, boli nas głowa, jesteśmy osłabieni. Nasze ciśnienie może się wahać w zależności od nastroju, przeżytych emocji i tym podobnych. Posiadając aparat do mierzenia ciśnienia, wychwycimy jednak podczas pomiarów duże skoki lub spadki, które będziemy mogli skonsultować z lekarzem.

Aparat elektroniczny naramienny czy ciśnieniomierz nadgarstkowy?

W sklepie Wasserman można zaopatrzyć się zarówno w aparat ciśnieniowy naramienny, jak i w ciśnieniomierz nadgarstkowy. Czym różnią się one od siebie i który wybrać?

Ciśnieniomierz elektroniczny naramienny to urządzenie, które zakładamy na ramię. Jest ono w pełni zautomatyzowane – mierzy ciśnienie po odpowiednim umieszczeniu go na ręce i naciśnięciu przycisku. Mankiet pompuje się i opróżnia samoczynnie, a wynik przedstawiany jest na wyświetlaczu LDC.

Aparat ciśnieniowy nadgarstkowy to z kolei urządzenie mierzące ciśnienie w nadgarstku. Badanie nim trwa zazwyczaj dłużej, a wyniki mogą nie być tak dokładne, jak daje aparat naramienny. Polecany jest głównie osobom młodszym, które nie mają problemów z układem krwionośnym, a także osobom o dużych ramionach, niepozwalających na korzystanie z ciśnieniomierza naramiennego.

Aparat do mierzenia ciśnienia w domu

Ciśnieniomierze dostępne w sklepie Wasserman umożliwiają szybkie, łatwe i całkowicie samodzielne mierzenie ciśnienia krwi oraz tętna. Elektroniczne modele wykrywają ruch krwi poprzez tętnicę ramienia i zamieniają go w cyfrowy sygnał. Dzięki temu można zobaczyć wynik pomiaru na wyświetlaczu LCD.

Aparaty do mierzenia ciśnienia potrafią też zapamiętać pewną liczbę pomiarów. W ten sposób mamy dostęp do historii badań i możemy obserwować, jak zmieniał się stan naszego zdrowia. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak Camry czy ProMedix.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna