Mierniki lakieru

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
2 produkty

Kupując nowy samochód, najczęściej jesteśmy zapewniani przez właściciela o jego bezwypadkowej historii i perfekcyjnym stanie. Nie należy z góry zakładać, że to prawda. Zdecydowanie lepiej samodzielnie zweryfikować wszystkie informacje i ocenić jakość auta. Warto sprawdzić, czy samochód nie był stuknięty, szpachlowany czy dodatkowo lakierowany. Takie przejścia mogły zostać dobrze zamaskowane, dlatego w tym celu przyda się niezawodny czujnik grubości lakieru. To elektroniczne urządzenie, które zbada całą powierzchnię auta i zasygnalizuje nierówności w warstwie lakieru.

Czujnik pomiaru lakieru – właściwości

Testery grubości lakieru dostępne w sklepie Wasserman nadają się do zastosowania nie tylko na stali, ale też na aluminium, dzięki czemu z powodzeniem można zbadać również takie elementy samochodu. Miernik lakieru rozpozna rodzaj podłoża i wyświetli informację o nim oraz o pokrywającej go warstwie. Cały proces sprawdzania stanu auta trwa bardzo krótko – wystarczy przyłożyć miernik grubości lakieru do powierzchni samochodu i w sekundę dowiemy się, w jakim jest ona stanie. Urządzenia bez problemów wykrywają powypadkowe lakierowanie.

Mierniki grubości lakieru znanych producentów – Blue Technology, Prodig-Tech

W ofercie sklepu Wasserman znalazły się mierniki lakieru samochodowego produkowane przez znane i renomowane marki, takie jak Blue Technology czy Prodig-Tech. Urządzenia charakteryzują się niezawodnością i długą żywotnością. Ich działanie opiera się na nowoczesnym, szybkim procesorze. Wyposażone są w czytelne wyświetlacze LCD, sygnalizację dźwiękową oraz diody LED. Dokonują dokładnego pomiaru grubości lakieru i wskazują, czy jest on prawidłowy, za cienki, dwuwarstwowy, czy może zastosowano szpachlę.

Czujnik pomiaru lakieru to bardzo dobra inwestycja, a na jej zwrot nie trzeba długo czekać. Powypadkowe samochody mogą skrywać wiele ukrytych wad, które ujawnią się dopiero, gdy będzie za późno. Warto więc zawczasu sprawdzić stan auta, a o nim wiele może powiedzieć sam lakier.

Strona główna