Zasilanie

Produkt dnia
Do końca promocji:
1
4
godz
3
8
min
5
5
sek
Promocje
Do końca promocji:
4
dni
1
4
godz
3
8
min
5
5
sek

W dziale zasilanie samochodowe znajdziecie to wszystko, co napędza, zasila i daje "kopa" w waszym samochodzie. Wiadomo, że bez akumulatora auto nie ruszy, bez przetwornicy sprzęt nie zadziała a jak zadziała to może się przecież rozładować, więc i ładowarki potrzebne będą. Wszystko to znajdziecie w naszej ofercie.

Jakie akumulatory znajdziesz u nas?

Akumulatory możecie kupić i żelowe i AGM, czym się różnią i jaki będzie właściwy? Akumulator AGM posiada większą moc podczas rozładowania dużymi prądami. Dlatego ma zdecydowanie szersze zastosowanie. Akumulatorów żelowych nie użyjemy, jako źródeł dużej mocy, zwłaszcza w niższych temperaturach. Są za to szeroko wykorzystywane w mobilnej elektronice, wózkach golfowych, widłowych czy maszynach czyszczących oraz w stacjonarnych akumulatorowniach. Znajdziecie na naszych półkach akumulatory żelowe firmy – Vipow. Do ruszenia auta z miejsca potrzebne bywają kable rozruchowe, u nas sprzedają się marki– Blow, Volt. W asortymencie dostępny jest także zestaw niezbędnych narzędzi, który powinien znaleźć się w każdym samochodzie. Jeżeli potrzebujecie startera to nie musicie szukać gdzie indziej, w naszym dziale znajdziecie startery wyposażone w latarki, dzięki czemu operowanie klemami przewodów do akumulatora będzie łatwe nawet po zmroku. A jeżeli trzeba będzie naładować akumulator to ładowarki do akumulatorów żelowych 12V. które leżą na naszych półkach będą świetnym wyborem. Są odporne na zwarcia, przeciążenia i odwrotne przyłączenia do biegunów, funkcję szybkiego ładowania.

Prostowniki i przetwornice znanych producentów – Blow, Powermat, Volt, Vipow

W sklepie Wasserman dostępne są prostowniki akumulatorowe do baterii kwasowo-ołowiowych i tych z oznaczeniem AGM. Idealnie nadają się do ładowania akumulatorów w samochodach, przyczepach campingowych czy sprzęcie ogrodniczym. Oferta sklepu Wasserman to więcej niż tylko ładowarki czy kabelki do akumulatorów, to również samochodowe przetwornice prądu, które można stosować do różnych urządzeń elektronicznych. Dzięki odpowiedniemu wtykowi można podłączyć je do gniazda zapalniczki. A pro-po zapalniczki, warto mieć pod ręką rozdzielacz gniazda zapalniczki, który pozwoli na podłączenie do niego kilku urządzeń. To akcesorium przydające się, kiedy zasilania potrzebuje większa liczba sprzętów elektronicznych. Rozdzielacz nadaje się do zamontowania w dowolnym miejscu samochodu, a więc zwiększa komfort podróży. Natomiast ładowarki samochodowe Blow, Kemot, Baofeng, Maclean charakteryzują się ciekawym wzornictwem, estetyką wykonania i małymi rozmiarami. Znajdziecie u nas wszystko, czego będzie potrzebować i do auta i do domu i do ogrodu, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem zaprezentowanym na stronie internetowej sklepu.