Kamery cofania

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Nowe samochody posiadają liczne udogodnienia, zwłaszcza jeśli wykupimy wyposażenie w pełnym pakiecie. Nie oszukujmy się jednak – nie zawsze pozwala na to nasz budżet. Bywa więc tak, że z niektórych ułatwień musimy zrezygnować. Nie oznacza to wcale, że jesteśmy skazani na niefunkcjonalne auto i mniej wygodną jazdę. Pewne udogodnienia możemy zapewnić sobie na własną rękę. Doskonałym tego przykładem są kamery cofania do samochodu. Okazują się one niezbędne podczas parkowania czy trudnych manewrów w ciasnych miejscach, a w sklepie Wasserman można nabyć je w atrakcyjnych cenach.

Test czujników parkowania – które wybrać?

Czujniki cofania do samochodu różnią się między sobą pod wieloma względami. Niektóre z nich dedykowane są konkretnym modelom aut, inne nadają się do montażu w ramce tablicy rejestracyjnej. Różne są także rozwiązania, jeśli chodzi o ekran i miejsce jego instalacji. Monitor może stanowić samodzielne urządzenie na desce rozdzielczej, może znaleźć się w lusterku wstecznym czy nadawać się do podłączenia do radia multimedialnego. Tylne czujniki parkowania dostępne w sklepie Wasserman niejednokrotnie stanowią uniwersalne urządzenia łączące w sobie funkcje nawigacji, kamery cofania, odtwarzacza multimedialnego czy transmitera FM.

Kamery cofania znanych producentów – Blow, Media-Tech, Vordon

W kamery cofania sklep internetowy Wasserman zaopatrują znani i cenieni producenci. Renomowana marka jest gwarancją jakości i niezawodności urządzeń. Czujniki cofania Blow dostępne są na przykład w postaci ramek na tablice rejestracyjne. Takie rozwiązanie cechuje się wyjątkową estetyką, gdyż kamery nie są widoczne, więc nie szpecą linii samochodu. Zestawy nadają się do montażu zarówno w autach osobowych, jak i dostawczych. Kamery cofania Blow to zaledwie jedna z wielu propozycji dostępnych w asortymencie sklepu Wasserman. W ofercie znalazły się również lusterka z rejestratorem jazdy czy uniwersalne kamery cofania nadające się do instalacji w dowolnym miejscu samochodu.

Strona główna