Zamki centralne

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale

Jeszcze niedawno centralny zamek w aucie kojarzył się z luksusem. Dziś dostępny jest w każdym nowym samochodzie. Co jednak w przypadku, jeśli wciąż jeździmy ukochanym modelem i marzy nam się jego modernizacja? Możemy bez problemu taki zamek zamontować. Jego instalacja znacząco wpłynie na komfort codziennego korzystania z auta. Bez problemu wzbogacimy nasz samochód o udogodnienia charakterystyczne dla nowszych modeli. W centralny zamek na pilot możemy zaopatrzyć się w sklepie internetowym Wasserman.

Centralny zamek zdalnie sterowany z siłownikiem

Centralne zamki do samochodu to produkty uniwersalne i proste w instalacji. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom, takim jak współpraca z alarmami, doskonale nadadzą się do każdego auta. Dzięki ich zastosowaniu zyskujemy możliwość otwierania i zamykania drzwi oraz klapy bagażnika pojazdu samym tylko przyciskiem pilota. Ten posłuży nam również do wyszukiwania auta na parkingu w przypadku, jeśli nie potrafimy przypomnieć sobie, gdzie dokładnie je zostawiliśmy. Dostępne w ofercie Wasserman centralne zamki z siłownikiem posiadają sygnalizację LED, funkcję domykania szyb czy tryb „uczenia się” kodu. Jako że produkty są kompatybilne z różnymi systemami zabezpieczeń (na przykład pneumatycznymi, elektrycznymi czy hydraulicznymi), z powodzeniem można zamontować je w każdym samochodzie i podłączyć do już istniejących instalacji.

Centralne zamki znanego producenta – Blow

Centralne zamki zdalnie sterowane z siłownikiem, dostępne w sklepie Wasserman, to produkty cenionej marki Blow. To urządzenia wysokiej klasy, odznaczające się przystępnymi cenami i maksymalną funkcjonalnością. Tylu udogodnień, ile oferują produkty Blow, nie posiadają nawet oryginalne zamki niektórych samochodów. Wyróżniają się ponadto niezawodnością i bezawaryjnością. To koniec problemów z zamarzniętymi zimą zamkami, które uniemożliwiają dostanie się do samochodu. Teraz wystarczy jeden przycisk, by otworzyć wszystkie drzwi, sterować alarmem i wygodnie korzystać z pojazdu!

Strona główna