Alarmy samochodowe

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Boisz się o swój samochód? Niepokoją Cię informacje o kradzieżach, które odbywają się ostatnio w Twojej okolicy? A może trzymasz w samochodzie ważne dokumenty, by nie zapomnieć ich na spotkanie z klientem, i nie chcesz ich stracić? Żeby Twoje auto, a także wszystko, co jest wewnątrz, było bezpieczniejsze, powinieneś rozważyć kupno samochodowej instalacji alarmowej, którą znajdziesz w naszej ofercie. Każde dodatkowe zabezpieczenie zwiększa szanse, że potencjalny złodziej zrezygnuje z niecnych planów względem Twojej własności.

Autoalarm – co to jest?

Autoalarm to nic innego jak instalacja alarmowa, czyli zabezpieczenia, które mają chronić Twoje auto przed włamaniem i kradzieżą. Alarmy samochodowe dzielimy na modele z pilotem (nie należy ich stosować w najnowszych modelach samochodów, bowiem mogą zaburzyć działanie komputera pokładowego) i te bez pilota. Autoalarm ma kilka podstawowych funkcji, wśród których znajdziemy przydatne udogodnienia:

 • Odcięcie dopływu prądu do pompy paliwa i zapłonu (niemożność uruchomienia silnika),
 • Wydawanie sygnałów świetlnych i dźwiękowych w przypadku niepożądanego otwarcia drzwi, klapy bagażnika lub pokrywy silnika (co daje pewność, że o próbie kradzieży dowiedzą się wszyscy wokół),
 • Czujniki ruchu wewnątrz kabiny pasażerskiej,
 • Zabezpieczenie przed odholowaniem lub poruszeniem pojazdu.

Alarm samochodowy – zastosowanie

Wszystko wyżej wymienione cechy sprawiaj, że potencjalny złodziej zastanowi się dwa razy, zanim zdecyduje się na kradzież, bo będzie ona dla niego po prostu bardzo problematyczna. Żaden autoalarm prawdopodobnie nie może zagwarantować nam 100% bezpieczeństwa, ale na pewno może skutecznie zniechęcić wszystkich (którym za bardzo spodoba się nasza własność) do podjęcia wszelkich działań powszechnie uznawanych za niezgodne z prawem. Alarmy samochodowe mają zapobiec kradzieży również poprzez utrudnienie jej. W tym przypadku sprawdza się immobiliser (elektroniczne zabezpieczenie niepozwalające na uruchomienie pojazdu) oraz „anti-hijack system”, który sprawia, że auto prowadzone przez nieupoważnionego kierowcę samoistnie się zatrzyma i nie będzie go można ponownie odpalić.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
 • GLS
 • Poczta Polska
 • Paczkomaty InPost
Metody płatności
 • PayPal
 • PayU
 • przelew
 • za pobraniem
Znajdź nas
 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna