TV i DVD

Produkt dnia
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Telewizor w samochodzie, wraz z przenośnym odtwarzaczem DVD, może umilić kilkugodzinną podróż. Jest to rozrywka dla pasażerów, która może stanowić również ułatwienie dla kierowcy – interesujący film, pod warunkiem, że nie pochłonie całej uwagi prowadzącego, który musi skupić się na drodze, skutecznie może wybić go z monotonnej jazdy. Dlatego też telewizory samochodowe są coraz częściej wybierane przez klientów, którzy mnóstwo czasu spędzają w trasie – znajdą je Państwo również w naszej ofercie, którą prezentujemy poniżej.

Produkty znanych producentów - Blow, Vordon

Radio będące samochodowym zestawem multimedialnym? Urządzenie łączące funkcje radia, telewizora samochodowego, odtwarzacza muzyki i pozwalające na pokaz zdjęć? Produkt znanego producenta Blow idealnie pasuje do tego opisu i spełnia wszystkie powyższe wymagania. Dzięki wejściom SD i USB możemy odtwarzać na nim filmy i muzykę z urządzeń zewnętrznych (karta pamięci, pendrive). Dodatkowe wejście AUX pozwoli przesłać na ekran obraz z kamery cofania. Na uniwersalnym monitorze LCD o przekątnej siedmiu cali możemy odtwarzać również filmy DVD. Telewizor do samochodu ma wygodny montaż (w miejscu pokładowego radia lub w dowolnym miejscu na specjalnej, obrotowej stopie) oraz pilot w zestawie. Cechuje go zasilanie 12V (kompatybilne z gniazdem zapalniczki pokładowej), odporność na wilgoć i wstrząsy.

Odtwarzacz DVD do samochodu

Przenośne odtwarzacze DVD do samochodu mogą być montowane w zagłówkach foteli, a tym samym zapewnić spokój rodzicom, których dzieci znudziła długa podróż. DVD do samochodu spełnia często wiele funkcji – może odtwarzać filmy, muzykę, wyświetlać pokaz slajdów (zarówno z płyt DVD, jak i plików zgranych na pendrive dzięki wejściu USB). Niektóre, zaawansowane modele, pełnią również funkcję konsoli do gier: w zestawie startowym mobilnego DVD samochodowego Vordon Portable znajduje się płyta z ponad 300 różnymi grami. Ekran o przekątnej 8,2 cala pozwala cieszyć się najlepszą  jakością obrazu w każdych warunkach. Ekran sprzedawany jest wraz z padem do gier, pilotem do DVD, zestawem kabli oraz specjalnym uchwytem do przymocowania urządzenia do zagłówka fotela w samochodzie.

Strona główna