Rejestratory trasy

Podkategorie

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
3 produkty

Coraz częściej słyszy się o zatrzymaniach piratów drogowych dzięki obciążającym ich nagraniom. Materiały takie powstają zazwyczaj przy wykorzystaniu samochodowych rejestratorów trasy. Z jednej strony takie urządzenia to sposób na to, by udowodnić komuś przewinienie, z drugiej – rozwiązanie pozwalające na dokumentowanie przebytej drogi. Czemu mielibyśmy potrzebować takiego gadżetu? Z tego samego powodu, z którego podróżujemy z aparatami fotograficznymi – taki film po odpowiednim zmontowaniu może stanowić doskonałą pamiątkę z wakacji. Dlatego właśnie w sklepie Wasserman można zaopatrzyć się w innowacyjne kamery samochodowe z rejestratorem. 

Kamera samochodowa z rejestratorem

 Nagrywanie pokonywanej trasy za pomocą video-rejestratora jazdy to prosty sposób na zabezpieczenie się podczas podróży. W ten sposób łatwo uzyskać dowód w ewentualnym sporze – na przykład w razie stłuczki czy jakiejkolwiek drogowej kolizji. W przypadku, gdy inny kierowca nie będzie chciał przyznać się do winy, możemy mu ją udowodnić dzięki posiadanemu nagraniu. Często zupełnie przypadkiem zarejestrujemy też wykroczenia popełniane przez piratów drogowych. Dzięki materiałom wideo możemy przyczynić się do wyeliminowania takich przypadków i zwiększenia bezpieczeństwa na drogach. Dostępne w ofercie Wasserman samochodowe rejestratory obrazu gwarantują wysoką jakość nagrań, dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół! 

Rejestratory trasy znanych producentów – Ferguson, Vordon, Media-tech

 Kamery samochodowe z rejestratorem, które znaleźć można w asortymencie sklepu Wasserman, to produkty znanych marek specjalizujących się w elektronice. Vordon dostarcza na rynek między innymi video-rejestratory jazdy w lusterkach wstecznych. Posiadają one funkcję automatycznego zwalniania pamięci, dzięki czemu najstarsze nagrania są kasowane i zastępowane przez te najświeższe. To sprawia, że urządzenie nigdy nie przestaje rejestrować podróży. Media-tech z kolei oferuje bardziej klasyczne rozwiązania – kamery o szerokokątnym obiektywie, nie ograniczające pola widzenia kierowcy. Na uwagę zasługują również wysokiej jakości urządzenia marki Ferguson.

 

Strona główna