Rejestratory, odtwarzacze video, kamerki samochodowe i monitory

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
4 produkty

W naszym dziale rejestratorów oraz DVD znajdują się kamerki samochodowe oraz monitory i telewizorki przenośne. Jedno pomoże nam w razie sporu i kolizji a drugie urozmaici drogę pasażerom. Wszystkie urządzenia w tym dziale pochodzą od renomowanych producentów i posiadają gwarancje. Zapraszamy do zapoznania się z oferta i zakupów.

Rejestratory trasy znanych producentów – Ferguson, Vordon, Media-tech

Nagrywanie pokonywanej trasy za pomocą video-rejestratora jazdy to bardzo prosty sposób na zabezpieczenie się podczas podróży. W razie stłuczki czy jakiejkolwiek drogowej kolizji będziemy dysponować dowodem na to jak doszło do zdarzenia. Dostępne w ofercie Wasserman samochodowe rejestratory gwarantują wysoką jakość nagrań, są to produkty znanych marek specjalizujących się w elektronice. Na przykład firma Vordon dostarcza na rynek między innymi video-rejestratory jazdy w lusterkach wstecznych z funkcją automatycznego zwalniania pamięci. Z kolei Media-Tech oferuje kamery o szerokokątnym obiektywie, nieograniczające pola widzenia kierowcy. Taki sprzęt zawsze się przyda, nie tylko dla rejestrowania zdarzeń na drodze, ale i do zachowania na przyszłość malowniczych tras naszych podróży. W naszym sklepie na pewno znajdziesz wideorejestrator, który spełni Twoje oczekiwania.

 

Zestawy multimedialne znanych producentów - Blow, Vordon

Urządzenie łączące funkcje radia, telewizora samochodowego, odtwarzacza muzyki i pozwalające na pokaz zdjęć znajdziesz w tym właśnie dziale. Blow ma w ofercie właśnie taki zestaw, który dzięki wejściom SD i USB może odtwarzać filmy i muzykę z urządzeń zewnętrznych. Dodatkowe wejście AUX pozwoli przesłać na ekran obraz z kamery cofania. Telewizory do samochodu mają wygodny montaż oraz pilot w zestawie. Takie monitorki możemy wygodnie podłączyć do gniazda zapalniczki. Przenośne odtwarzacze DVD do samochodu mogą być montowane w zagłówkach foteli. Niektóre, zaawansowane modele, mogą zastąpić konsolę do gier. TV oraz odtwarzacze DVD to gwarancja spokojnej podróży z dzieckiem. Unikamy marudzenia uciążliwego pytania "daleko jeszcze?". Dodatkowo taki telewizorek mimo swych małych gabarytów ma całkiem pokaźne możliwości. Przede wszystkim niezwykle przydatna funkcję nagrywania. Nie zawsze mamy czas usiąść właśnie w tej chwili przed ekranem i obejrzeć nadawany nasz ulubiony program. Dla przykładu, telewizor przenośny 12″ Mistral MI-TV1160HD posiada tę funkcję i jeszcze parę innych, a najwyższej jakości matryca Full HD zapewni znakomitą ostrość i czystość obrazu.


 

Strona główna