Etui i akcesoria

Podkategorie

cofnij do Nawigacja GPS
Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Dobra i dokładna nawigacja GPS potrafi niekiedy uratować nam życie. Gdy spieszymy się na ważne spotkanie biznesowe, a przed nami rozciąga się korek na kilka kilometrów, to właśnie nawigacja może wskazać nam najlepszy objazd, który pozwoli szybko dotrzeć na miejsce. Producenci tego typu sprzętu często wprowadzają na rynek wygodne dodatki, które sprawiają, że korzystanie z nawigacji może okazać się o wiele prostsze, a specjalne etui zabezpieczy ją przed wszelkimi uszkodzeniami natury mechanicznej.

Akcesoria i dodatki do nawigacji

W naszej ofercie znajdują się liczne dodatki do nawigacji GPS. Wśród nich znajdują się między innymi ładowarki do nawigacji (podłączane do gniazda zapalniczki pokładowej), dwa rodzaje etui do wyboru: sztywne etui z tworzywa sztucznego lub eleganckie etui z czarnej skóry ekologicznej. Sztywne etui zamykane jest przy użyciu zamka błyskawicznego (ponadto w środku posiada dodatkowe kieszenie), zaś etui skórzane ma magnetyczny zatrzask. Oba rodzaje etui na nawigację w środku wyłożone są miękkim materiałem (najczęściej jest to zamsz), dzięki czemu delikatny ekran GPS nie zostanie porysowany. Ponadto oferujemy uniwersalne uchwyty samochodowe – w zależności od modelu można je montować na desce rozdzielczej lub przedniej szybie samochodu za pomocą przyssawki.

Produkty znanego producenta – Blow

Wśród akcesoriów do nawigacji GPS znajdujących się w naszej ofercie można również znaleźć daszek, dzięki któremu od ekranu nawigacji nie będzie odbijało się światło słoneczne, a tym samym informacje wyświetlane na ekranie będą widoczne w każdych warunkach pogodowych. Dzięki naszym etui nie będą się Państwo musieli martwić, że GPS zostanie uszkodzony, a ładowarka da Państwu pewność, że nawigacja się nie rozładuje. Wszystkie opisane wyżej dodatki do nawigacji GPS to produkty znanego producenta Blow, który gwarantuje najwyższą jakość swoich usług. Kupno któregokolwiek z nich daje nam pewność, że nasza nawigacja nigdy nas nie zawiedzie, a tym samym nigdy nie zgubimy się w podróży, nie zabłądzimy i wszędzie dotrzemy na czas.

Strona główna