Nawigacje samochodowe

Podkategorie

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Nie ma zawodowego kierowcy, który nie wspomagałby się w drodze samochodową nawigacją GPS. To nie wszystko – korzysta z niej również większość z nas, nawet w trasach pokonywanych każdego dnia. Dobra nawigacja GPS z mapą nie tylko wskaże nam właściwą trasę, ale i ostrzeże przed korkami, określi zagęszczenie ruchu czy poinformuje o utrudnieniach. To gwarancja szybkiej i wygodnej podróży, bez problemów z szukaniem drogi. I pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu skazani byliśmy na opasłe tomiszcza atlasów drogowych! W sklepie Wasserman można zaopatrzyć się w nowoczesne samochodowe i motocyklowe nawigacje GPS.

Motocyklowa nawigacja GPS

Nawigacja GPS dla motocyklistów różni się nieco od samochodowych modeli. Przede wszystkim jest całkowicie odporna na trudne warunki atmosferyczne, a więc i wodoszczelna. Posiada osłonkę, chroniącą ekran przed wodą – tak, aby pozostawał on czytelny przez cały czas. Nawigacja ma również dwa rodzaje uchwytów, z których jeden przeznaczony jest właśnie do motocykli. Umożliwia on szybki i stabilny montaż urządzenia na kierownicy. Sprzęt wyposażony jest również w technologię Bluetooth, dzięki której możliwe jest korzystanie z zestawu słuchawkowego. Nawigacja posiada ponadto dokładne mapy całej Unii Europejskiej, które dożywotnio będą darmowo aktualizowane. Można w niej też korzystać z asystenta pasa ruchu oraz wbudowanej funkcji ostrzegania o fotoradarach.

Nawigacje samochodowe znanych producentów – Blow, Media-Tech, Vordon, Peiying

W nawigacje samochodowe sklep Wasserman zaopatruje się u renomowanych producentów. To gwarancja niezawodnych urządzeń wysokiej jakości. Dostępne są one w atrakcyjnych cenach. Nawigacje GPS Blow cechują się przejrzystym interfejsem i czytelnym wyświetlaczem. Posiadają gniazdo USB, moduł Bluetooth czy transmiter FM. Nawigacje GPS Vordon dedykowane są na przykład samochodom ciężarowym. Posiadają między innymi oprogramowanie rozszerzone o kontrolę dopuszczalnego nacisku na oś czy kontrolę wysokości pojazdu. Warto zainteresować się również nawigacjami GPS Media-Tech, reprezentującymi atrakcyjny stosunek jakości do ceny.

Strona główna