Nawigacja i akcesoria do GPS

Wszystkie produkty w tym dziale
2 produkty

W dziale nawigacja sklepu Wasserman znajdziecie państwo nie tylko same nawigacje, ale i akcesoria do nich i antyradary. Oferujemy nawigacje GPS w konkurencyjnych cenach uznanych marek Vordon, Manta, Blow. Oferujemy mapy powszechnie znanej i cenionej firmy Automapa,  na bieżąco aktualizowane, pozwalają bez problemu dotrzeć do obranego celu.


Antyradary Noxo


Antyradary samochodowe to urządzenia służące do wykrywania radarów na drodze oraz zakłócania ich pracy. Podstawowe urządzenia ostrzegą nas przed popularnymi radarami na trójnogach, a te bardziej zaawansowane przed najnowszymi pistoletami laserowymi i impulsowymi. Musimy tylko pamiętać, że korzystanie z nich w Polsce jest prawnie niedozwolone, ale bez obaw można je kupować. Dzięki stosowaniu antyradarów kierowca może uniknąć gwałtownego hamowania przed pomiarem, a to przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa jazdy. Antyradary samochodowe znanego producenta – Noxo wyróżniają się wysoką czułością i możliwością wykrywania nawet najtrudniejszych do stwierdzenia fotoradarów. W naszej ofercie znajdziecie też liczne dodatki do nawigacji GPS. Między innymi ładowarki do nawigacji, dwa rodzaje etui do wyboru: sztywne etui z tworzywa sztucznego zamykane przy użyciu zamka błyskawicznego albo eleganckie etui z czarnej skóry ekologicznej zamykane na magnetyczny zatrzask. Oba rodzaje wyłożone są miękkim materiałem, dzięki czemu delikatny ekran GPS nie zostanie porysowany. Ponadto oferujemy także uniwersalne uchwyty samochodowe. W zależności od modelu możemy je montować na desce rozdzielczej albo na przedniej szybie samochodu za pomocą przyssawki.


 


Produkty znanego producenta – Blow, Media-Tech, Vordon, Peiying


Wśród akcesoriów do nawigacji GPS znajdziecie także daszek, dzięki któremu od ekranu nawigacji nie będzie odbijało się światło słoneczne, co idzie w parze z większą czytelnością ekranu. Dodatki do nawigacji GPS to produkty znanego producenta Blow, który gwarantuje najwyższą jakość swoich usług. Ale co nam po dodatkach jak nie będziemy mieć świetnej jakości nawigacji w naszym aucie? To gwarancja szybkiej i wygodnej podróży, bez problemów z szukaniem drogi. W sklepie Wasserman zaopatrzycie się w nowoczesne samochodowe i motocyklowe nawigacje GPS. W nawigacje samochodowe sklep Wasserman zaopatruje się u renomowanych producentów. To pewność i gwarancja niezawodności tych urządzeń. Sprzedawane u nas nawigacje GPS cechują się przejrzystym interfejsem i czytelnym wyświetlaczem. Posiadają gniazdo USB, moduł Bluetooth czy transmiter FM. Nawigacje nadają się i do osobowych jak i do ciężarowych aut. Na przykład nawigacja GPS Vordon dedykowana jest samochodom ciężarowym. Warto zainteresować się również nawigacjami GPS Media-Tech, reprezentującymi atrakcyjny stosunek, jakości do ceny. Natomiast nawigacja GPS dla motocyklistów różni się nieco od tej samochodowej. Przede wszystkim jest całkowicie odporna na trudne warunki atmosferyczne, a więc i wodoszczelna, posiada osłonkę, chroniącą ekran przed wodą i ma również dwa rodzaje uchwytów, z których jeden przeznaczony jest właśnie do motocykli. Umożliwia on szybki i stabilny montaż urządzenia na kierownicy.

Strona główna