Radia i nagłośnienie do auta.

Wszystkie produkty w tym dziale
38 produktów

Radia i nagłośnienie zawiera w sobie większość rzeczy potrzebnych do auta by cieszyć się muzyką podczas jazdy. A asortyment spory jest, bo i głośniki i wzmacniacze, i transmitery i wszelkiego rodzaju kabelki i wtyczki i same radia oczywiście też.


Radia samochodowe znanych producentów – Vordon, Audiocore, Blow, Voice Kraft


W sklepie Wasserman można zaopatrzyć się w radioodtwarzacze tych znanych i cenionych producentów. Voice Kraft oferuje radio z panelem podświetlanym w aż siedmiu kolorach! Natomiast radio samochodowe Blow to rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Radia sprzedawane w naszym sklepie cechują się długim czasem eksploatacji oraz odpornością na kurz i wstrząsy. Znajdziecie u nas nie tylko radioodtwarzacze, ale również anteny samochodowe gwarantujące bardzo dobry odbiór radiowego sygnału. Radia samochodowe USB to wielofunkcyjny urządzenia, które umożliwiają słuchanie muzyki z różnych źródeł. Radia samochodowe Bluetooth oferują funkcję bezprzewodowego parowania z urządzeniami mobilnymi. Niektóre z naszych modeli posiadają wbudowany mikrofon a to daje nam całkiem konkretny zestaw głośnomówiący.  Do radia potrzebne będą zestawy głośnikowe, a te, które my oferujemy, wykonano z materiałów wysokiej jakości, takich jak na przykład polipropylen czy guma butylowa. Odporne są na trudne warunki, jak wilgoć czy kurz. Do zestawów głośnikowych masz możliwość podłączenia takich dodatków, jak subwoofer czy wzmacniacz audio. Znajdziecie u nas głośniki samochodowe znanych producentów – Cabletech, Peiying, Voice Kraft. Wyróżniają się one doskonałą jakością. Głośniki do auta sprzedawane w naszym sklepie są w kompletach wraz z wszelkimi elementami niezbędnymi do ich montażu. W sklepie Wasserman znalazły się również kable głośnikowe pozwalające na poprowadzenie instalacji audio. Natomiast wzmacniacze z naszej oferty, to wzmacniacze samochodowe znanego producenta – Voice Kraft, gwarantują dźwięk wysokiej jakości. Dzięki znakomitym właściwościom nadają się do użytku nawet w trudnych warunkach – są odporne na wilgoć czy kurz, dlatego nie zaszkodzi im montaż w jednośladach. Ta znana szeroko marka specjalizuje się w technologiach audio i dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty powszechnie stosowane w pojazdach.Transmitery i zestawy głośnomówiące znanych producentów – Blow, Peiying,


To proste urządzenie, które podłącza się do odtwarzacza MP3 , a ono nadaje naszą muzykę na falach FM. Im wyższa jakość transmitera USB, tym lepsza jakość dźwięku i mniej zakłóceń. W transmitery FM sklep Wasserman zaopatruje się u renomowanych producentów takich jak Blow czy Peiying . To gwaranci bezawaryjności i wytrzymałości. Transmitera MP3 Bluetooth możemy też użyć, jako głośnika a niektóre z modeli zawierają dodatkowy pilot umieszczany na kierownicy, dzięki czemu można odbierać i kończyć połączenia, nie odrywając rąk od kierownicy. Prócz transmiterów, radioodtwarzaczy i innych grających akcesoriów na półkach sklepu Wasserman chowają się antyradary samochodowe. To urządzenia służące do wykrywania radarów na drodze oraz zakłócania ich pracy. Korzystanie z nich w Polsce jest prawnie niedozwolone, ale bez obaw można je kupować. Dzięki stosowaniu antyradarów możemy uniknąć gwałtownego hamowania przed pomiarem, co przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa jazdy. Antyradary samochodowe znanego producenta – Noxo wyróżniają się wysoką czułością i możliwością wykrywania nawet najtrudniejszych do stwierdzenia fotoradarów. Obok antyradarów na półkach przycupnęły też liczne dodatki do nawigacji GPS. Między innymi ładowarki do nawigacji, etui na nawigację, Ponadto oferujemy także uniwersalne uchwyty samochodowe. To wszystko od znanych producentów – Blow, Media-Tech, Vordon, Peiying . Same dodatki to nie wszystko, jak nie będziemy mieć świetnej jakości nawigacji. Sprzedawane u nas nawigacje GPS cechują się przejrzystym interfejsem i czytelnym wyświetlaczem mają gniazdo USB, moduł Bluetooth czy transmiter FM. Nawigacje możesz kupić i do osobowych jak i do ciężarowych aut.

Strona główna