Mikrofonosłuchawki i gruszki

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

W sklepie Wasserman można zaopatrzyć się w akcesoria znacznie ułatwiające korzystanie z radiotelefonów oraz CB radia. W asortymencie znajdziemy między innymi mikrofonosłuchawki oraz gruszki do CB radia. Można używać ich w wielu różnych sytuacjach, zastępując tradycyjne mikrofony. Przydają się ze względu na swój poręczny charakter, ergonomiczny kształt oraz oferowany komfort. Zestawy słuchawkowe wykonane są ponadto z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu odznaczają się bezawaryjnością i wytrzymałością. 

Gruszka do CB radia

 Gruszka do CB radia to po prostu zamiennik tradycyjnego mikrofonu. Wielu kierowców używa jej właśnie ze względu na ergonomiczny kształt „gruszki”. Łatwo trzymać ją w dłoni i obsługiwać, co odróżnia ją od innych mikrofonów. Uniwersalna wtyczka gwarantuje kompatybilność tego produktu z wieloma powszechnie używanymi na pokładach samochodów urządzeniami.

 Dzięki gruszce do CB radia można łatwo komunikować się z innymi kierowcami w określonym zasięgu. W ten sposób szybko dowiemy się, jakie warunki panują na trasie, gdzie znaleźć najbliższą stację benzynową, czy też których dróg lepiej unikać. Dostępne w asortymencie gruszki do CB radia pasują między innymi do urządzeń Baofeng, Wouxung, Puxing czy też Intek. Kompatybilność zapewnia im podwójny wtyk. Powyższe marki wyróżniają się spośród konkurencji poprzez atrakcyjny stosunek jakości produktów do ich ceny. 

Mikrofonosłuchawki znanych producentów – Baofeng, Intek

 Zestawy słuchawkowe dostępne w ofercie Wasserman to produkty cenionych marek – Baofeng oraz Intek. Obie dostarczają na rynek artykuły dobrej jakości za niewygórowane ceny. Produkty charakteryzują się wytrzymałością i długim okresem eksploatacji. Mikrofonosłuchawki wykonane są z solidnych materiałów, co zapewnia im odporność na takie uszkodzenia mechaniczne jak przetarcia czy zagięcia przewodów. Posiadają one w dodatku uniwersalne wtyczki mini Jack, pozwalające na korzystanie z nich w dowolnych urządzeniach – radiotelefonach, smartfonach czy komputerach.

Strona główna