Anteny

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
3 produkty

Parafrazując popularne przysłowie: radio bez anteny jest jak żołnierz bez broni. Mówiąc krótko – radio samochodowe nie będzie odbierało, jeśli antena jest uszkodzona. Teoretycznie nie jest łatwo uszkodzić antenę samochodową – są to raczej giętkie, cienkie stalowe pręty, mocno przymocowane do dachu naszego auta. A co gdy zapomnimy zdemontować antenę przed wjazdem na myjnię automatyczną? Maszt anteny GSM prawdopodobnie zostanie urwany. Na szczęście samochodowe anteny radiowe można dokupić w przystępnej cenie i łatwo samodzielnie zamontować.

Produkty znanych producentów - Nagoya, Sirio, Import

W naszym sklepie oferujemy Państwu wysokiej jakości anteny radiowe następujących producentów:

 • Nagoya (dwupasmowa antena teleskopowa),
 • Sirio (antena prętowa o bardzo szerokim zakresie strojenia),
 • Import (obsługująca pasmo VHF oraz częstotliwości UHF o zakresie 145-435MHz).

W najnowszych modelach samochodów występują anteny radiowe popularnie nazywane „płetwą rekina” – maszt takiej anteny radiowej, czyli jej najbardziej delikatny element, jest w całości schowany pod obudową zabezpieczającą (przypominającą swym kształtem wspomnianą płetwę grzbietową drapieżnika). Ponadto tego typu anteny mają dodatkowe zalety: telefon, nawigację, cyfrowe radio satelitarne, a także usługę Car2Car (pozwalającą w najbliższej przyszłości przekazywać informację o utrudnieniach na drodze pomiędzy samochodami różnych marek).

Anteny radiowe do samochodu

Anteny radiowe możemy montować na przedzie dachu, tyle dachu, lub jego środku, istnieją także mniej popularne modele: do zamontowania na szybie, drzwiach czy klapie bagażnika naszego auta. Niektórymi można swobodnie regulować (zmieniając kąt nachylenia), inne są nieruchome. By prawidłowo zamontować antenę radiową w pojeździe, trzeba ją dopasować do otworu montażowego znajdującego się najczęściej na dachu samochodu. Można też wykorzystać uchwyty antenowe, które znajdują się w naszej ofercie – dzięki nim możemy dopasować posiadana antenę do niepasującego gniazda montażowego. Prawidłowo zamontowany maszt anteny radiowej pozwoli nam odbierać doskonały sygnał wszystkich radiowych częstotliwości.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
 • GLS
 • Poczta Polska
 • Paczkomaty InPost
Metody płatności
 • PayPal
 • PayU
 • przelew
 • za pobraniem
Znajdź nas
 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna