Akumulatory i ładowarki

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale

Radiotelefony to niewątpliwie przydatne i wielce funkcjonalne urządzenia. Nie bez powodu używają ich służby porządkowe, ratownicy czy wojsko. Świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zwykłe telefony komórkowe okazują się zawodne. Nie są jednak pozbawione wad. Jedną z nich stanowi ograniczona pojemność baterii. Urządzenia tego typu mogą wyładować się, a wtedy niezawodny sprzęt stanie się zupełnie bezużyteczny. Jak temu zapobiec? Z pomocą przychodzą akumulatory do radiotelefonów.

Osprzęt do radiotelefonów

Baterie do radiotelefonów dedykowane są konkretnym modelom, dzięki czemu idealnie do nich pasują i odpowiadają ich parametrom. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką wydajność urządzeń oraz ich bezawaryjność. Zapasowe akumulatory przydają się zawsze wtedy, kiedy baterie w radiotelefonach wyładowują się. Warto się w nie zaopatrzyć, aby nigdy nie znaleźć się w sytuacji, gdy krótkofalówka nie będzie nadawała się do użytku. Aby móc na niej polegać, należy zabezpieczyć się na możliwość jej rozładowania.

W ofercie sklepu Wasserman znalazł się również eliminator baterii. Przydaje się w sytuacjach, gdy chcemy zmniejszyć zużycie akumulatora w radiotelefonie. Urządzenie podłącza się w miejsce oryginalnej baterii, a jego przewód wpina się do gniazda zapalniczki. W asortymencie dostępne są również klasyczne ładowarki samochodowe do radiotelefonów Baofeng.

Akumulatory do radiotelefonów Baofeng

W sklepie Wasserman dostępne są najwyższej jakości akumulatory do radiotelefonów Baofeng. Różnią się od siebie między innymi pojemnością. Im więcej miliamperogodzin, tym dłużej bateria będzie pracować. Dzięki takim zapasom radiotelefon nie zawiedzie naszych oczekiwań. Nawet w najtrudniejszych warunkach będziemy mogli komunikować się z innymi. To niezmiernie istotne na przykład w przypadku sytuacji, gdy chcemy wezwać pomoc, a nasze telefony komórkowe znajdują się poza zasięgiem. Baterie do radiotelefonów Baofeng charakteryzują się długą żywotnością i doskonałą wydajnością.

Strona główna