Akcesoria i dodatki

Żaden radiotelefon nie może poprawnie działać, jeśli nie został odpowiednio zaprogramowany i nie będzie posiadał anteny, baterii i innych akcesoriów. Wszystko to, co będziecie potrzebować do obsługi radiotelefonów znajduje się w tym dziale. W asortymencie znajdziemy między innymi mikrofonosłuchawki, baterie oraz gruszki do CB radia.


 


Przewody do programowania - Intek, Baofeng


W ofercie Wasserman dostępne są różne rodzaje kabli do programowania. W asortymencie znajdziemy między innymi kable USB do różnorodnych modeli, przewody i przejściówki gniazd. Kable z jednej strony zakończone są uniwersalnymi wtyczkami USB, a z drugiej wtykami przeznaczonymi do poszczególnych serii radiotelefonów. Przejściówki z kolei umożliwiają przełączenie się z gniazda SMA na gniazdo UHF, powszechnie stosowane na przykład w CB radiach.  Kable USB do programowania radiotelefonów takich marek jak Baofeng, Intek czy Wouxun dają nam pewność, że będą w pełni kompatybilne z urządzeniami. A to przekłada się na szybką transmisję danych i stabilne połączenie. Produkty tych marek odznaczają się wysoką jakością wykonania i posiadają wytrzymałe i elastyczne oploty. Dzięki odpowiedniej konfiguracji urządzenia nie zawiodą nas wtedy, gdy będziemy potrzebować ich najbardziej. A po co jest gruszka do CB radia? Taka gruszka to po prostu zamiennik tradycyjnego mikrofonu.. Ergonomiczny kształt „gruszki” sprawia, że łatwo trzyma się ja w dłoni i obsługuje. Uniwersalna wtyczka gwarantuje kompatybilność tego produktu z wieloma powszechnie używanymi urządzeniami. Dostępne w naszym asortymencie gruszki do CB radia pasują między innymi do urządzeń Baofeng, Wouxung,  czy też Intek.


 


Mikrofonosłuchawki znanych producentów – Baofeng, Intek


Zestawy słuchawkowe dostępne w ofercie Wasserman to produkty cenionych marek – Baofeng oraz Intek. Ich słuchawki charakteryzują się wytrzymałością i długim okresem eksploatacji. Mikrofonosłuchawki wykonane są z solidnych materiałów, co zapewnia im odporność na uszkodzenia mechaniczne w dodatku posiadają uniwersalne wtyczki mini Jack, pozwalające na korzystanie z nich w dowolnych urządzeniach. Radiotelefony świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zwykłe telefony komórkowe okazują się zawodne. Niestety posiadają wadę, ograniczoną pojemność baterii. Z pomocą przychodzą akumulatory do radiotelefonów, dedykowane są konkretnym modelom, dzięki czemu idealnie do nich pasują i odpowiadają ich parametrom. W ofercie sklepu Wasserman znajdziecie również eliminator baterii. Nie wiesz, co to za cudo? Podłącza się go w miejsce oryginalnej baterii, a jego przewód wpina się do gniazda zapalniczki.Wysokiej jakości anteny radiowe następujących producentów: Nagoya, Sirio


Anteny radiowe możemy montować na przedzie dachu, tyle dachu, lub jego środku, mniej popularne modele montujemy na szybie, drzwiach czy na klapie bagażnika. Niektóre modele można swobodnie regulować a inne są zupełnie nieruchome. W najnowszych modelach samochodów widać anteny popularnie nazywane „płetwą rekina”. W tym modelu maszt jest w całości schowany pod obudową zabezpieczającą. Tego typu anteny mają dodatkowe zalety: telefon, nawigację, cyfrowe radio satelitarne, a także usługę Car2Car Prawidłowo zamontowany maszt anteny radiowej pozwoli nam odbierać doskonały sygnał wszystkich radiowych częstotliwości.

Strona główna