Anteny GSM LTE

Jak często zdarza się, że nasze smartfony zawodzą nas, jeśli chodzi o zasięg sieci? Nawet jeśli na co dzień nie narzekamy na tę kwestię, bywa tak, że tracimy połączenie w nowych miejscach. Na szczęście potrzeba jest matką wynalazku i specjalnie na takie okazje powstały zewnętrzne anteny GSM. Dzięki nim zapewnimy sobie zasięg wszędzie tam, gdzie do tej pory telefon nie pozwalał nam korzystać z sieci. Antena GSM do modemu może okazać się szczególnie przydatna na osiedlach, gdzie sygnał blokują ściany licznych budynków, czy w miejscach położonych z dala od nadajników.

Jak dobrać antenę GSM?

Wybierając antenę GSM LTE, musimy mieć na uwadze, że nie każdy modem ma takie samo wejście antenowe. Nasza decyzja powinna więc zależeć od wtyczki urządzenia. Poza tym należy sprawdzić rozmieszczenie nadajników w interesującej nas okolicy. Pod tym kątem dobierzemy moc anteny. Poprawi ona pracę modemu czy repeatera. Sygnał 3G/4G zostanie wzmocniony, a my będziemy mogli cieszyć się szybkim internetem. Anteny do modemu LTE cechują się solidną konstrukcją, dzięki czemu mogą służyć nam przez długie lata. Charakteryzuje je bezawaryjność i doskonała wydajność. To akcesoria, w które warto się zaopatrzyć, nawet jeśli na co dzień nie doświadczamy problemów z zasięgiem.

Anteny GSM LTE znanych producentów – All-Ant, Import, ART, Trans-data

Anteny zewnętrzne LTE dostępne w sklepie Wasserman to produkty znanych i cenionych marek. W asortymencie znalazły się zarówno anteny kierunkowe GSM, jak i anteny GSM dookólne. Te pierwsze można ustawić z myślą o konkretnej lokalizacji – będą łapały sygnał z właściwego nadajnika. Mogą współpracować zarówno z modemami, jak i z telefonami. Te drugie służą do montażu zewnętrznego i odbierają sygnał równomiernie, z całego obszaru o określonym promieniu. Anteny zewnętrzne są świetnie przystosowane do użytku w trudnych warunkach. Cechują się wodoszczelnością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i bezawaryjne.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna