Ubiquiti urządzenia

Ubiquiti Networks to amerykański producent sprzętu sieciowego. Szczególną uwagę przedsiębiorstwo przywiązuje do sieci bezprzewodowych. W swoim asortymencie posiada routery, osłony antyzakłóceniowe, anteny czy porty. Co ważne, urządzenia Ubiquiti cechują się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. W sklepie internetowym Wasserman można zaopatrzyć się w pełen zestaw akcesoriów Ubiquiti. W ten sposób łatwo stworzyć niezawodną sieć domową, do której podłączymy wszelkie urządzenia mające dostęp do Internetu.

Akcesoria Ubiquiti

Przyrządy Ubiquiti dostępne w sklepie Wasserman charakteryzują się wysoką jakością oraz zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań. Obejmują pełen asortyment urządzeń niezbędnych do stworzenia bezprzewodowej sieci internetowej. Ubiquiti EdgeRouter to profesjonalne urządzenie do routowania, zabezpieczania oraz zarządzania funkcjami decydującymi o sprawnym działaniu sieci. Access Point Ubiquiti to z kolei kompletne rozwiązanie przeznaczone do zastosowań zewnętrznych. Służy tworzeniu pewnych, szybkich i stabilnych połączeń bezprzewodowych. Ubiquiti mFi to zdalnie sterowane porty elektryczne. Bezprzewodowo możemy włączać i wyłączać przepływ prądu do podpiętych do nich urządzeń. W asortymencie sklepu Wasserman znajdziemy również anteny takie jak Ubiquiti PowerBeam czy LiteBeam.

Urządzenia znanego producenta – Ubiquiti

Wśród urządzeń Ubiquiti sklep Wasserman oferuje produkty niezbędne w systemie Ubiquiti AirMax. Produkty te cechują się wysoką funkcjonalnością, gdyż zastosowano w nich najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu możliwe jest stworzenie stabilnej i szybkiej sieci bezprzewodowej. W asortymencie nie zabrakło również urządzeń Ubiquiti Nanostation. Umożliwiają one stawianie odległych mostów bezprzewodowych. Jako że montuje się je na zewnątrz, są odporne na trudne warunki atmosferyczne. Dzięki temu raz zainstalowane nie wymagają więcej zabiegów. System Ubiquiti to innowacyjne i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu łatwo stworzyć wielofunkcyjną i stabilną sieć bezprzewodową.

Strona główna