Rejestratory jazdy

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Niezależnie od tego, czy poruszasz się samochodem na co dzień czy od święta, możesz stac się uczestnikiem bądź świadkiem wypadku drogowego. W takiej sytuacji zazwyczaj nieoceniona okazuje się pomoc kamery samochodowej, dzięki której niejednokrotnie można jednoznacznie  rozstrzygnąć, kto zawinił w danych okolicznościach. Obecnie posiadanie własnego rejestratora samochodowego wydaje się być zatem absolutną koniecznością. Najwyższej jakości rejestratory jazdy w przystępnych cenach oferuje sklep Wasserman.

Profesjonalne samochodowe rejestratory i kamery

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze rejestratory samochodowe, wyposażone w najnowocześniejsza technologię WDR, gwarantującą uzyskiwanie najwyższej jakości obrazów. Za niewątpliwą zaletę naszych kamer trzeba uznać rozdzielczość full HD, za pomocą której uzyskuje się szeroki kąt obrazu. Profesjonalne rejestratory jazdy pozwalają ponadto na optymalizację obrazu oraz wyróżnienie niewidocznych elementów. Oprócz tego rejestrator samochodowy z reguły posiada czujniki wstrząsów i przeciążeń, dzięki którym dochodzi do zabezpieczenia nagrań przed przypadkowym usunięciem. Niektóre modele kamer, na przykład produkowane przez Media-Tech  pozwalają na oglądanie nagrań bezpośrednio na smartfonie za pośrednictwem połączenia Wi-Fi. Kamery nie ograniczają widoczności kierowcy.

Produkty w najlepszych cenach

Sklep Wasserman oferuje szeroki wybór produktów i najnowszych technologii. Rejestratory jazdy z reguły montuje się na przedniej szybie lub za lusterkiem wstecznym. Menu jest bardzo łatwe w obsłudze, a kamerka zasilana jest za pomocą zapalniczki samochodowej. Rejestracja nagrań odbywa się  pętlowi, co oznacza, ze w przypadku zapełnienia pamięci nowe nagrania zapisuje się na starych. Kamery samochodowe i rejestratory umożliwiają nagrywanie mijanej trasy, zachowania piratów drogowych jadących przed nami itp. Użytkownicy kamer samochodowych nie muszą obawiać się spornych sytuacji drogowych, z każdej z nich bowiem wyjdą obronną ręką, a wszystko za sprawą nagrań rejestrowanych kamerą samochodową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Strona główna