Kamery cyfrowe

Kamery są wszechobecne w naszym życiu. Pewnie nawet nie jesteśmy świadomi, ile razy znaleźliśmy się na różnych nagraniach. Z jednej strony jesteśmy otoczeni smartfonami, których bez przerwy ktoś używa do rejestrowania rzeczywistości. Z drugiej strony trudno udać się gdziekolwiek, by nie być śledzonym przez kamery monitoringu. Ale nie oszukujmy się – dawno przestaliśmy zwracać na to uwagę. Co więcej, sami chętnie nagrywamy własne przygody, nie tylko podczas wycieczek i wakacyjnych przygód, ale również na co dzień. Trudno oprzeć się pokusie, skoro producenci sprzętu elektronicznego dostarczają nam tak zaawansowanych urządzeń. W sklepie Wasserman można znaleźć wysokiej jakości cyfrowe kamery wideo, służące różnorakim zastosowaniom.

Lusterka z rejestratorem jazdy

Tak samo jak akceptujemy monitoring jako element podnoszący nasze bezpieczeństwo, chętnie sięgamy po kamery samochodowe w lusterku. Rejestrator w lusterku nagrywa naszą jazdę i niejednokrotnie może stać się świadkiem drogowego wykroczenia bądź wypadku. Staje się wtedy nieocenionym dowodem. Urządzenia tego typu, dostępne w asortymencie sklepu Wasserman, wyposażone są ponadto w kamerę cofania czy ładowarkę samochodową. W ofercie znalazły się również sportowe kamery HD. Charakteryzują się one szerokim zastosowaniem, zwłaszcza podczas aktywności fizycznych. Mogą rejestrować nasze wyprawy rowerowe, górskie wspinaczki czy narciarskie popisy. Wodoodpornym kamerom niestraszne są również jeziora czy oceany.

Kamery cyfrowe znanych producentów – Import, Ferguson, Blow, Vordon, Media-Tech, Overmax

Cyfrowe kamery Full HD pochodzą z asortymentów znanych i cenionych producentów. Kamery w lusterku produkowane są przez firmę Vordon, która gwarantuje ich funkcjonalność i niezawodność. Wyposażone są na przykład w funkcję automatycznego zapisywania i kasowania nagranych filmów. W ten sposób pamięć nośnika nie zapełnia się, a mimo to urządzenie nie usunie nagrania, któremu towarzyszyło duże przeciążenie (na przykład podczas stłuczki). Wodoszczelne kamery sportowe to z kolei produkty marek Ferguson oraz Blow. Cechują się wysoką odpornością, dzięki czemu można używać ich nawet w bardzo trudnych warunkach środowiskowych. W ofercie sklepu Wasserman znalazły się również kamery endoskopowe na długich kablach produkowane przez Media-Tech. Służą monitorowaniu wnętrz rur i innych trudno dostępnych miejsc.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna