Piloty

Niegdyś odbiornikiem telewizyjnym sterowało się wyłącznie za pośrednictwem umieszczonych na urządzeniu przycisków funkcyjnych. Obecnie jednak uznaje się to już za przeżytek. Wszystkie dostępne na rynku RTV od co najmniej kilkunastu lat telewizory posiadają piloty, dzięki którym możesz włączyć i wyłączyć urządzenie bez konieczności bliższego podchodzenia do niego. Po naturalnym zużyciu dołączonego do odbiornika pilota możesz nabyć nowy pilot. Najwyższej jakości uniwersalne piloty do telewizora w przystępnych cenach oferuje sklep Wasserman.

Piloty do telewizora

Niektórzy użytkownicy odbiorników telewizyjnych posiadają kilka telewizorów różnych marek w domu. Niestety, może to oznaczać niekiedy konieczność posługiwania się kilkoma pilotami w celu sterowania tymi urządzeniami. Można jednak wybrać inne rozwiązanie. W sklepie Wasserman znajdziesz bowiem szeroki wybór produktów i najnowszych technologii. Można tutaj kupić między innymi piloty uniwersalne do telewizora. Urządzenia takich marek jak Signal czy Wiwa doskonale nadają się do sterowania nie tylko telewizorem, ale także innymi urządzeniami, jak choćby dekoder, odtwarzacz DVD i CD, tuner, nagrywarka itp. Marka wspomnianych urządzeń nie ma większego znaczenia, tego rodzaju pilot działa bowiem, przynajmniej w podstawowym zakresie, przy użytkowaniu każdego z nich.

Najlepsze piloty uniwersalne

Piloty do telewizora z reguły posiadają kilkadziesiąt przycisków, przy czym większość z nich umożliwia dodawanie nowych funkcji do podstawowego zakresu działania. Ich zasięg oddziaływania na telewizor lub inne urządzenie elektroniczne szacuje się z reguły na kilkanaście metrów. Piloty Ferguson instaluje się bardzo łatwo i szybko, co więcej, wyróznia je także smukły, nietypowy wygląd, zbliżony do dużego pendrive’a. Tego rodzaju piloty zwykle zasilane są dwoma standardowymi bateriami, które jednak w większości wypadków trzeba dokupywać osobno, nie są one bowiem dołączone do zestawu. Za pomocą nowoczesnych pilotów można sterować różnymi klawiszami multimedialnymi w systemach Windows, Android, Linux itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna