Piloty

Niegdyś odbiornikiem telewizyjnym sterowało się wyłącznie za pośrednictwem umieszczonych na urządzeniu przycisków funkcyjnych. Obecnie jednak uznaje się to już za przeżytek. Wszystkie dostępne na rynku RTV od co najmniej kilkunastu lat telewizory posiadają piloty, dzięki którym możesz włączyć i wyłączyć urządzenie bez konieczności bliższego podchodzenia do niego. Po naturalnym zużyciu dołączonego do odbiornika pilota możesz nabyć nowy pilot. Najwyższej jakości uniwersalne piloty do telewizora w przystępnych cenach oferuje sklep Wasserman.

Piloty do telewizora

Niektórzy użytkownicy odbiorników telewizyjnych posiadają kilka telewizorów różnych marek w domu. Niestety, może to oznaczać niekiedy konieczność posługiwania się kilkoma pilotami w celu sterowania tymi urządzeniami. Można jednak wybrać inne rozwiązanie. W sklepie Wasserman znajdziesz bowiem szeroki wybór produktów i najnowszych technologii. Można tutaj kupić między innymi piloty uniwersalne do telewizora. Urządzenia takich marek jak Signal czy Wiwa doskonale nadają się do sterowania nie tylko telewizorem, ale także innymi urządzeniami, jak choćby dekoder, odtwarzacz DVD i CD, tuner, nagrywarka itp. Marka wspomnianych urządzeń nie ma większego znaczenia, tego rodzaju pilot działa bowiem, przynajmniej w podstawowym zakresie, przy użytkowaniu każdego z nich.

Najlepsze piloty uniwersalne

Piloty do telewizora z reguły posiadają kilkadziesiąt przycisków, przy czym większość z nich umożliwia dodawanie nowych funkcji do podstawowego zakresu działania. Ich zasięg oddziaływania na telewizor lub inne urządzenie elektroniczne szacuje się z reguły na kilkanaście metrów. Piloty Ferguson instaluje się bardzo łatwo i szybko, co więcej, wyróznia je także smukły, nietypowy wygląd, zbliżony do dużego pendrive’a. Tego rodzaju piloty zwykle zasilane są dwoma standardowymi bateriami, które jednak w większości wypadków trzeba dokupywać osobno, nie są one bowiem dołączone do zestawu. Za pomocą nowoczesnych pilotów można sterować różnymi klawiszami multimedialnymi w systemach Windows, Android, Linux itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Strona główna