Kable Audio Wideo

Wszystkie produkty w tym dziale
59 produktów

W każdym salonie muszą znaleźć się takie kable audio wideo, które umożliwią komfortowe oglądanie filmów i słuchanie muzyki. Dzięki odpowiednim przewodom bez problemów prześlesz obraz i dźwięk pomiędzy dowolnymi urządzeniami. Nie musisz ograniczać się do mizernego brzmienia telewizora – możesz podpiąć do niego zewnętrzne głośniki komputerowe czy kino domowe. Nie wystarcza Ci ekran laptopa? Przerzuć obraz na większy wyświetlacz! Poczuj się jak na sali kinowej na przykład dzięki projektorowi. Jedyne, czego potrzebujesz, to odpowiednie okablowanie.

Przewody do kina domowego

W ofercie Wasserman znalazły się przede wszystkim różnorodne kable muzyczne. Umożliwiają one osiągnięcie wysokiej jakości dźwięku, choćby poprzez podłączenie zestawu kina domowego. Aby podpiąć do tunera komplet głośników – frontowe, surround, subwoofer i centralny – konieczne będzie wykorzystanie właściwych przewodów audio. Sięgnij więc po dostępny w sklepie Wasserman kabel głośnikowy i zadbaj o przestrzenny dźwięk w swoim salonie. To gwarancja bardziej intensywnych doznań podczas filmowych seansów. Kino domowe umożliwi Ci również manipulowanie dźwiękiem w taki sposób, że podczas słuchania muzyki poczujesz się jak na prawdziwym koncercie. A to wszystko za sprawą paru przewodów audio.

Kable audio video znanych producentów – Import, Xtreme, Kemot, Cabletech, Conotech, Red Eagle, Opticum

W kable audio sklep Wasserman zaopatruje się u renomowanych producentów. Takie marki jak Xtreme, Kemot czy Cabletech specjalizują się w rozwiązaniach elektronicznych i elektrycznych, a to nie pozostaje bez wpływu na jakość ich artykułów. Przewody Conotech, Red Eagle czy Opticum odznaczają się wykorzystaniem solidnych komponentów, które decydują o ich wytrzymałości i długim okresie eksploatacji. Dzięki elastycznej konstrukcji kable odporne są na uszkodzenia mechaniczne. Takie atuty okazują się szczególnie istotne w przypadku instalowania przewodów audio w ścianach czy pod listwami. Ze względu na utrudniony dostęp do nich częste awarie stanowiłyby duży problem. Dlatego właśnie warto zainwestować w kable dostępne w ofercie Wasserman.

Strona główna