Miksery

Wszystkie produkty w tym dziale
2 produkty

Lubisz śpiewać? Teraz możesz to robić niemal profesjonalnie! Z mikserem audio, który znajdziesz w sklepie Wasserman, Twoje imprezy karaoke przejdą do historii. To nie wszystko! Odpowiedni sprzęt pozwoli Ci poczuć się jak DJ na najlepszej imprezie. Dzięki właściwym urządzeniom miksowanie muzyki będzie odbywało się płynnie i bez żadnych przerw. Mikser dźwięku to najważniejszy element sprzętu DJ-skiego. Zaopatrz się w wysokiej jakości urządzenie i rozkręć każdą imprezę!

Miksery do karaoke

Dostępne w ofercie Wasserman miksery muzyczne zostały zaprojektowane przez firmy zajmujące się nagłośnieniem. To sprzęt, z którego korzystają producenci sztuk scenicznych, wykonawcy estradowi czy realizatorzy dźwięku. Te wielofunkcyjne urządzenia pozwolą Ci na miksowanie ulubionych kawałków, eliminowanie niepożądanych szumów i podnoszenie jakości nagrań. Wyobraź sobie spotkanie ze znajomymi, na którym stajecie w muzyczne szranki. Efekty Waszych zmagań możecie poddać obróbce dźwiękowej i stworzyć z nich niezapomniane utwory na miarę kultowych hitów. Miksery stanowią gwarancję pierwszorzędnej rozrywki i udanej zabawy.

Miksery muzyczne znanych producentów – Azusa, Blow

Miksery do muzyki, które znaleźć można w asortymencie Wasserman, to profesjonalny sprzęt znanych producentów. Urządzenia Azusa oraz Blow cechują się zastosowaniem wysokiej jakości komponentów, które przekładają się na znakomitą wydajność. W ofercie dostępne są między innymi modele czterokanałowe. Ich przewaga nad dwukanałowymi polega na lepszej jakości dźwięku. Wyposażone są w wejście USB, wtyczkę jack oraz funkcję echa. Oferują trzypasmową korekcję barwy, określenie panoramy oraz efekt FX na każdym kanale. Podłączyć można do nich nawet dwa mikrofony XLR oraz dwa jack. Z kolei poziom głośności podpiętych słuchawek można regulować zupełnie niezależnie od zewnętrznych głośników. Wszystkie elementy ujęte są w metalowej obudowie, która zapewnia mikserom mikrofonowym wytrzymałość i bezawaryjność.

Strona główna