Radia i głośniki przenosne

Głośniki przenośne coraz częściej korzystają z technologii bezprzewodowej. Do wyboru mamy następujące rozwiązania – moduł Bluetooth, moduł Wi-Fi oraz AirPlay – połączenie bezprzewodowe dedykowane posiadaczom urządzeń firmy Apple. Muzykę prześlemy także przez kable oraz karty pamięci. A jakie rozwiązanie warto wybrać? Najbardziej uniwersalnym będzie Bluetooth, dzięki któremu możemy korzystać z głośników bez połączenia sieciowego. Bez względu jednak na to, co wybierzecie to robiąc zakupy w naszym sklepie zawsze będzie usatysfakcjonowani swoim zakupem.

Urządzenia bluetooth renomowanych producentów -Blow, Clatronic, Media-Tech, Vordon,Ferguson


Wszystkie te głośniki, które mamy do zaoferowania zapewniają czysty wyraźny dźwięk w domu lub w plenerze. Pozwalają na słuchanie radia FM oraz muzyki ze smartfonu lub innego nośnika danych. Głośniki zostały wyposażone w Bluetooth oraz szereg gniazd (USB, SD, AUX, 2xMIC). Dodatkowo np. taki model BT 2500, dzięki dwóm gniazdom mikrofonowym i dodatkowej regulacji siły głosu i echa mikrofonu, pozwala na zorganizowanie występów karaoke.. Głośniki potrafią grać bez przerw 3 godziny, a zasięg niejednego z nich to aż 10 metrów. Przenośne głośniki bluetooth z czytnikiem kart pamięci micro SD, wejściami USB i Aux imponują dźwiękiem i oryginalnym wyglądem. W naszej ofercie prócz głośników bluetooth znajda się także głośniki, które z powodzeniem zastępują w naszych domach tradycyjne budziki. Posiadają czytnik kart i możliwość ustawienia stacji radiowej, jako pobudki. Porządnie wykonane stylizowane na retro lub wręcz przeciwnie o nowoczesnym wyglądzie wpasują się doskonale w każde wnętrze.

 


Radia przenośne w sklepie Wasserman


Chyba każdy z nas lubi muzykę, towarzyszy nam praktycznie na każdym kroku. Najcięższa nawet praca staje się odrobinę lżejsza, jeżeli towarzyszy nam przy tym muzyka. Dlatego producenci sprzętu grającego udoskonalają swoje radia tak, by można było je zabrać ze sobą wszędzie nawet w te cięższe warunki polowe. Takim przykładem jest chociażby radio Clatronic z naszej oferty. Radio jest konkretnie zrobione, opiera się różnym warunkom pogodowym i stawi czoło upadkom, pyłom, wodzie i wilgoci. Wyposażone w regulator głośności, elastyczną antenę oraz wygodny uchwyt do przenoszenia, a dzięki złączu AUX-IN podepniemy do niego urządzenia zewnętrzne np. telefony, tabletu, laptopa, odtwarzacza MP3 itp. Korzystając z oferty naszego sklepu zapewniasz sobie sprzęt od renomowanych producentów, wykonany z materiałów o najwyższej jakości i posiadający gwarancję oraz serwis w naszym kraju.

 

Strona główna