Boomboxy

Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Pamiętasz lata 70. i 80. ubiegłego wieku? Nawet jeśli nie, to z pewnością doskonale wiesz, co było modne w tamtych czasach. Amerykańskie filmy i seriale uwieczniły niepowtarzalne kreacje, a muzyka tamtej epoki przetrwała do dziś i ma się doskonale. Nic więc dziwnego, że trendy z tamtych lat wciąż powracają. Świetnym tego przykładem są boomboxy. To sprzęt nieodłącznie kojarzący się z młodzieżą i jej rozrywkowym stylem życia. Przenośne odtwarzacze rozkręciły niejedną imprezę i towarzyszyły niejednej drużynie podczas ulicznych meczów. Nawet jeśli te czasy przeminęły, dziś powracają. W nowoczesne boomboxy, zaprojektowane zgodnie z modą retro, zaopatrzysz się w sklepie Wasserman.

Boombox – jak wybrać?

Obecnie kwestia wyboru boomboxa nie jest wcale taka łatwa. Kiedyś ten przenośny sprzęt musiał mieć po prostu wydajne głośniki i możliwość odtwarzania kaset magnetofonowych. Dziś są to urządzenia oferujące znacznie więcej funkcji. Posiadają nie tylko wbudowane radio FM i czytnik płyt CD, ale też gniazdo USB czy wejście na karty pamięci. To nie wszystko! Boomboxy Bluetooth mogą bezprzewodowo połączyć się z Twoim smartfonem, dzięki czemu użyjesz ich nawet podczas słuchania muzyki z Internetu. Taki sprzęt przyda się w trakcie plenerowych imprez, spotkań z przyjaciółmi na działce czy meczów na orlikach. Nic nie stoi na przeszkodzie, by boomboxa USB zabrać ze sobą na plażę i umilić sobie wypoczynek na świeżym powietrzu ulubioną muzyką.

Boomboxy znanych producentów – Kruger&Matz, Media-Tech 

W boomboxy sklep Wasserman zaopatruje się u znanych producentów elektroniki. Zarówno Kruger&Matz, jak i Media-Tech znane są z wysokiej jakości swoich produktów. Składają się one z solidnych komponentów, czemu zawdzięczają swoją wytrzymałość, a przede wszystkim – wydajność. Czysty, donośny i głęboki dźwięk rozpieści uszy nawet najbardziej wymagających audiofilów. Niektóre modele boomboxów Media-Tech zostały dodatkowo wyposażone w mikrofon, co pozwala na organizowanie konkursów karaoke i nagrywanie własnych utworów wprost na nośniki pamięci. Odtwarzacze zaprojektowano zgodnie z modą obowiązującą w pamiętnych latach 70. i 80. Cechują się między innymi masywnymi kształtami i nieproporcjonalnymi detalami. Boomboxy Kruger&Matz to z kolei nieco prostsze urządzenia, których główną zaletą jest kompaktowość i poręczność.

Strona główna