Smart TV box

Telewizory w polskich domach dawno już przestały służyć wyłącznie odbieraniu naziemnych czy satelitarnych kanałów. Ogromna i wciąż rosnąca popularność serwisów streamingowych sprawia, że odbiorniki są wykorzystywane jako kinowe ekrany. Aby tak jednak było, konieczne jest posiadanie telewizora nowej generacji, czyli tak zwanego smart TV. Wydawać by się zatem mogło, że na starszych urządzeniach nie można korzystać ze znanej i lubianej platformy Netflix czy oglądać własnych multimediów bez podłączania komputera. To oczywiście błędne myślenie, bo producenci sprzętu elektronicznego dawno już poradzili sobie z tymi ograniczeniami. Rozwiązaniem są przystawki smart TV.

Smart TV box do zwykłego telewizora

Do tej pory, aby obejrzeć film na większym ekranie, musieliśmy każdorazowo podpinać laptop do telewizora. Oznaczało to ciągłą zabawę ustawieniami w poszukiwaniu idealnej rozdzielczości obrazu i odpowiedniej głośności dźwięku. Teraz wystarczy niewielki smart TV box na stałe podłączony do telewizora. Dzięki niemu jednym przyciskiem pilota możemy uruchomić Netflix, puścić film, zdjęcia lub muzykę z własnej biblioteki czy ściągnąć różne przydatne aplikacje.

W ofercie sklepu Wasserman znalazł się również uniwersalny pilot umożliwiający sterowanie aż piętnastoma urządzeniami w domu. Co więcej, można obsługiwać go zdalnie, więc klimatyzację czy alarm możemy uruchomić za pomocą smartfonu, również spoza mieszkania.

Przystawki smart tv znanych producentów – Ferguson, Media-Tech

Dostawki smart TV dostępne w sklepie Wasserman to produkty znanych marek słynących z innowacyjności. Urządzenia smart box Ferguson to wielofunkcyjne sprzęty, dzięki którym nawet odbiorniki starej daty staną się „mądre”. Przystawki do telewizora stanowią niezastąpione centra rozrywki. Łączą w sobie funkcjonalność cyfrowej telewizji naziemnej z różnymi udogodnieniami, które doceni każdy użytkownik. Smart TV do zwykłego telewizora to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą wydawać pieniędzy na nowy sprzęt, a marzą o wykorzystaniu pełnego potencjału domowej rozrywki.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna