Głośniki bluetooth

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale

Obecnie żadna impreza masowa nie może obyć się bez odpowiedniego nagłośnienia. Stąd też, jeśli organizujemy dyskotekę, koncert, wesele lub inny tego typu event, powinniśmy szczególną wagę przywiązywać do wyboru właściwych głośników. Co więcej, głośniki bezprzewodowe doskonale sprawdzają się również przy uświetnianiu bardziej kameralnych spotkań plenerowych z rodziną czy ze znajomymi, a wszystko dzięki ich mobilności. Najwyższej jakości głośniki bluetooth w przystępnych cenach oferuje sklep Wasserman.

Głośniki bezprzewodowe bluetooth, przenośne z radiem

W sklepie Wasserman znajdziesz szeroki wybór produktów i najnowszych technologii. Nasze głośniki bluetooth są przenośne, ponadto wyposażone są one w wejścia USB oraz czytniki kart pamięci mciroSD. Zasięg bluetooth dochodzi do 10 metrów. Na naładowanie baterii urządzenia zwykle potrzeba około 2-3 godzin, a czas standardowego odtwarzania szacuje się na trzy godziny, choć niektóre głośniki bezprzewodowe bluetooth mogą działać nieprzerwanie nawet do pięciu godzin. Przenośne głośniki bluetooth można obsługiwać przy wykorzystaniu umieszczonych na nich przycisków, jakkolwiek możliwe jest też sterowanie urządzeniem przy użyciu smartfona lub tabletu. Za bardzo istotną zaletę głośników bezprzewodowych  uznaje się również lekkość oraz możliwość przenoszenia w dowolne miejsce.

Przenośne radia

W sklepie Wasserman kupisz głośniki bluetooth z radiem różnych producentów. Godne polecenia są zwłaszcza głośniki firmy Ferguson, gwarantujące równomierne rozchodzenie się dźwięku na wszystkie strony. Znakomitej jakości głośniki oferuje także firma Media-Tech. Z kolei głośniki firm takich, jak LTC czy Vordon od lat zdobywają uznanie szerokich rzesz klientów, do czego w równej mierze przyczynia się odpowiednia jakość dźwięku emitowanego przy pomocy urządzenia, jak i jego wytrzymałość chroniąca przed przypadkowym uszkodzeniem lub awarią. Także głośniki produkowane przez Kruger&Matz oraz Blow doskonale nadają się do użytkowania tak w warunkach domowych, jak i plenerowych, są one bowiem wodozczelne i odporne na uszkodzenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Strona główna