Subwoofery

Wszystkie produkty w tym dziale
3 produkty

Czym byłby seans filmowego hitu bez odpowiedniego nagłośnienia? Albo przyjęcie ze znajomymi, gdyby zabrakło dobrego brzmienia? O jakość muzyki oraz efektów dźwiękowych dbają w naszych mieszkaniach niepozorne subwoofery. Niektórym mogą wydawać się zbędne, lecz żaden audiofil nie uzna ich braku. To dlatego w sklepie Wasserman możesz zaopatrzyć się w wysokiej klasy subwoofer do kina domowego. Wyposaż swój salon w taki sprzęt i usłysz różnicę! Gdy bas zacznie podkreślać każdy dźwięk, nigdy nie zrezygnujesz już z tego głośnika.

Subwoofer do kina domowego

Subwoofer to nic innego jak głośnik superniskotonowy. Stanowi on jeden z niezbędnych elementów kina domowego. Dba o to, by właściwie wybrzmiały wszelkie basy. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ogromne znaczenie mają te tony. Podczas słuchania muzyki podkreślają jej rytm i nadają jej głębi. W trakcie filmowego seansu z kolei pozwalają w pełni wybrzmieć różnorodnym efektom dźwiękowym. Gdy subwoofer pojawi się w Twoim salonie, zdziwisz się, jak wiele dźwięków do tej pory Ci umykało. Eksplozje, warkot silników, obfitująca w basy ścieżka muzyczna – elementy decydujące o udanym seansie wprost proszą się o odpowiednie nagłośnienie!

Subwoofery znanego producenta – Media-Tech

W subwoofery sklep Wasserman zaopatruje się u znanego producenta urządzeń elektronicznych Media-Tech. Renomowana marka to gwarancja wydajności urządzeń oraz ich długiego okresu eksploatacji. Zestawy dostępne w ofercie mogą działać niezależnie od kina domowego. Wystarczy sparować je ze smartfonem za pomocą technologii Bluetooth czy też wczytać pliki muzyczne z nośników zewnętrznych, takich jak karty pamięci czy pendrive’y. Komplety składają się z subwoofera z dwoma głośnikami i świetnie sprawdzą się tam, gdzie zabrakło klasycznego kina domowego. Jeśli chodzi Ci po głowie rozwiązanie wygodniejsze i bardziej ekonomiczne, zestawy dostępne w ofercie Wasserman będą dla Ciebie jak znalazł!

Strona główna