Kino domowe

Witamy w dziale Kino domowe. Znajdziecie tu głośniki, kolumny, wzmacniacze, subwoofery...Jednym słowem wszystko to, co niezbędne by rozkoszować się oglądaniem filmów lub słuchaniem muzyki.Głośniki bezprzewodowe bluetooth, przenośne z radiem


W sklepie Wasserman znajdziesz szeroki wybór produktów o najnowszej technologii. Głośniki bluetooth przenośne, wyposażone w wejścia USB oraz czytniki kart pamięci mciroSD. Takie przenośne głośniki bluetooth można obsługiwać za pomocą umieszczonych na nich przycisków, ale możecie też nimi sterować za pomocą smartfona lub tabletu. Za największą zaletę głośników bezprzewodowych uznaje się ich lekkość oraz możliwość przenoszenia. W sklepie Wasserman znajdziesz głośniki bluetooth z radiem różnych producentów. Głośniki firmy Ferguson, gwarantujące równomierne rozchodzenie się dźwięku na wszystkie strony. Głośniki firmy Media-Tech oraz LTC czy Vordon to odpowiednia jakość dźwięku i wytrzymałość chroniąca przed przypadkowym uszkodzeniem lub awarią. A co powiecie na głośniki produkowane przez Kruger&Matz czy Blow? To idealny sprzęt zarówno do użytkowania w warunkach domowych, jak i plenerowych, są one, bowiem wodoszczelne i odporne na uszkodzenia. W naszej ofercie można także znaleźć szeroki wybór kolumn, które cechuje uniwersalność oraz nowoczesność. Kupicie u nas kolumny różnych rozmiarów, kolorów o różnych parametrach i od różnych producentów. W zależności od własnych upodobań i warunków lokalowych możesz zdecydować się albo na kolumny podstawkowe, albo kolumny podłogowe.


 


Akcesoria do telewizora smart - Ferguson


Akcesoria do telewizora smart obsługują wysokie rozdzielczości, wyposażono je w czytniki kart. SD, jak i czytniki kart płatnych telewizji. Zaletą dekoderów i tunerów telewizyjnych jest możliwość swobodnego korzystania z bluetooth, a także interaktywnej komunikacji z siecią internetową, a to za sprawą specjalnego modemu Ethernet. Akcesoria smart tv sprawią, że możemy oglądać na własnym telewizorze zgromadzone pliki filmowe. Za przykład świetnej jakości dekodera może służyć np. dekoder marki Ferguson. Wyposażony w system Android 5,1,1 Lollipop. Za pomocą tego dekodera można z powodzeniem oglądać telewizję, a także zamawiać różne towary w sklepie Google Play. Obok dekoderów w tym dziale znajdziecie też subwoofery, czyli inaczej głośniki superniskotonowe. To jeden z niezbędnych elementów kina domowego. Gdy taki subwoofer pojawi się w Twoim salonie, to zdziwisz się, jak inaczej i mocniej zabrzmią dźwięki, które do tej pory Ci umykały. Subwoofery znanego producenta – Media-Tech to wydajne urządzenia o długim okresie eksploatacji. Dostępne są u nas także zestawy, składające się z subwoofera z dwoma głośnikami. Do zbudowania konkretnego zestawu kina domowego potrzebne też będą porządne wzmacniacze. Wzmacniacz audio to sprzęt do uzyskania czystego i mocnego dźwięku o wysokiej jakości. A jeżeli planujecie, kiedyś w przyszłości, rozbudować swój sprzęt, to najlepiej wybrać taki wzmacniacz audio, który ma jak najwięcej wyjść.

Strona główna