Anteny Radiowe

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale

Odbiór różnych programów telewizyjnych czy radiowych zwykle nie byłby możliwy bez odpowiedniej anteny. Na rynku dostępne są różne anteny, w zależności od tego, gdzie znajdą one swoje faktyczne zastosowanie. Trzeba bowi mieć świadomość, że anteny radiowe zwykle nie odbierają sygnałów telewizyjnych itp; z kolei anteny samochodowe powinny być odpowiednio dostosowane do odbioru sygnałów radiowych w trakcie przemieszczania się pojazdem na większe odległości. Najwyższej jakości anteny radiowe w przystępnych cenach oferuje sklep Wasserman.

Anteny radiowe, fm, domowe, telewizyjne, teleskopowe

W sklepie Wasserman znajdziesz szeroki wybór produktów i najnowszych technologii. Nasze anteny radiowe cechuje uniwersalność oraz możliwość wykorzystywania w różnych warunkach. W szczególności warto zdecydować się na anteny teleskopowe marki Lexton, dzięki którym sygnał radiowy jest znacznie mocniejszy, a dźwięk zostaje pozbawiony charakterystycznych szumów. Antena taka składa się z czterech powiązanych ze sobą integralnie elementów, a jej długość zależy przede wszystkim od tego, czy jest ona w danym momencie złożona, czy też rozłożona, w tym drugim wypadku może bowiem dochodzić ona do 60 cm (średnica u podstawy natomiast wynosi około 6 mm). Anteny radiowe fm są bardzo wytrzymałe, a to ze względu na fakt ich wykonania z relatywnie trwałych materiałów.

Najlepsze anteny radiowe

W sklepie Wasserman zaopatrzysz się w najwyższej jakości anteny radiowe domowe. Wydaje się, że w szczególności powinieneś pomyśleć o zakupie takich anten, jak anteny radiowo telewizyjne marki Dipol. Anteny takie składają się z siedmiu elementów i mogą one odbierać zarówno sygnały radiowe DAB, pochodzące z kanałów 5-12, jak i sygnały telewizyjne DVB-T. Antenę w zależności od indywidualnych potrzeb można ustawić w pozycji pionowej lub poziomej, umożliwia ona również swobodną polaryzację odbioru pomiędzy częstotliwościami telewizyjnymi a radiowymi. Antenę wykonano z aluminium, niektóre elementy konstrukcyjne są jednak ze stali, którą dodatkowo dla zwiększenia odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne pokryto warstwą cynku galwanicznego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Strona główna