Wzmacniacze symetryzatory

W piątkowe popołudnie wracamy do domu, myśląc tylko o tym, aby zaznać wreszcie zasłużonego odpoczynku. Zzuwamy więc buty, sięgamy do lodówki po ulubiony napój i rozsiadamy się w fotelu. Szczęście zdaje się nam sprzyjać, bo w telewizji akurat transmitowany jest mecz naszej ulubionej drużyny piłkarskiej. Napastnik wbiega w pole karne, mija obrońcę i… emisja zostaje przerwana. Ekran robi się czarny, pojawiają się zielone piksele. Jak w takich warunkach można cieszyć się jakimkolwiek seansem? Przyczyny zakłóceń sieci telewizyjnej mogą być różne, lecz często stoją za nimi straty na instalacji TV. Uniknąć ich można dzięki wewnętrznemu wzmacniaczowi antenowemu.

Jak wybrać właściwy wzmacniacz antenowy?

Wzmacniacze i symetryzatory antenowe występują w wielu wariantach różniących się między innymi przeznaczeniem. Niektóre służą do ogromnych instalacji telewizyjnych, inne do małych i średnich. Aby wybrać właściwy wzmacniacz antenowy, trzeba zdecydować się, który rodzaj najlepiej odpowiada naszym potrzebom:

Wzmacniacz szerokopasmowy – stosowany najczęściej, gdy poziom sygnału znajduje się poza granicami zakresu wzmacniacza głównego. Stanowi najczęstsze i jedno z tańszych rozwiązań w małych instalacjach. W sklepie Wasserman można zaopatrzyć się na przykład w szerokopasmowy wzmacniacz antenowy Alcad.

Wzmacniacz budynkowy – posiadający własne źródło zasilania i bardzo szerokie spektrum zastosowań. W ofercie Wasserman znalazł się między innymi wzmacniacz budynkowy Terra.

Wzmacniacz kanałowy – dający możliwość wzmocnienia sygnału wybranych kanałów telewizyjnych.

Wzmacniacz masztowy – mający postać puszki montowanej na zewnątrz budynku. Stosuje się go w pobliżu masztu antenowego.

Wzmacniacze i symetryzatory znanych producentów – Alcad, Axing, Telmor, Televes, AMS, Terra, Red Eagle

Wzmacniacze antenowe dostępne w sklepie Wasserman to produkty profesjonalnych marek. Znani producenci gwarantują ich wydajność i wytrzymałość. Wzmacniacze antenowe Telmor nadają się na przykład do zamontowania w dowolnym miejscu kabla. Oznacza to, iż nie wymagają demontażu anteny. Podobnie stosuje się wzmacniacze przelotowe AMS. Wielowejściowe wzmacniacze Terra można z kolei wykorzystać do regulacji kilku sygnałów jednocześnie.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna