Latarki

Oferta sklepu Wasserman to szeroki wybór latarek i lamp LED, które gwarantują doskonałą widoczność w każdych warunkach. W asortymencie znalazły się zarówno czołówki dla sportowców, jak i oświetlenie warsztatowe dla robotników. Urządzenia charakteryzują się doskonałą jakością i nadają się do wykorzystania w różnych sytuacjach. Sklep Wasserman oferuje latarki czołowe LED, lampy kanałowe, warsztatowe czy garażowe. Produkują je znane firmy, takie jak Maclean, Dedra i Media-Tech.

Latarki – jaką wybrać?

Wybór odpowiedniej latarki będzie przede wszystkim zależał od tego, do jakiego celu ma nam ona posłużyć. Sklep Wasserman oferuje między innymi czołówki LED, które zadowolą przede wszystkim sportowców. Przydadzą się podczas biegania, wędkowania czy wycieczek w góry. Znajdą także zastosowanie w innych sytuacjach, w których musimy mieć wolne obie ręce – choćby podczas remontów. Latarka czołowa LED nie zajmuje rąk i daje mocne światło, dzięki czemu jest niezwykle praktyczna.

Latarka szperacz LED to inny rodzaj przenośnego oświetlenia. Charakteryzuje się wykorzystaniem najmocniejszej diody oraz ergonomicznym kształtem. Skorzystamy z niej, gdy potrzebujemy bardzo dobrego światła o dużym zasięgu. Przyda się w trakcie wszelkiego rodzaju poszukiwań, biwaków czy nocnych spacerów.

W asortymencie Wasserman znaleźć można również latarki warsztatowe. Ich cechę charakterystyczną stanowi możliwość zawieszenia ich pod sufitem. Posiadają też wbudowany magnes, dzięki któremu da się przymocować je do metalowej powierzchni. Bywają wyposażone w aż dwa strumienie światła.

Latarki i lampy znanych producentów – Import, Maclean, Dedra, Forever, Xtreme, Bailong, Media-Tech

Latarki i warsztatowe lampy LED, znajdujące się w ofercie sklepu Wasserman, produkowane są przez znane i sprawdzone marki. Produkty Import, Maclean, Dedra, Forever, Xtreme, Bailong czy Media-Tech charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Lampy kanałowe oraz garażowe lampy LED pozwalają na przeprowadzanie remontów i innego rodzaju prac nawet w całkowitych ciemnościach. Ze względu na ich nieocenioną funkcjonalność warto zaopatrzyć się w takie akcesoria.

Strona główna