Pozostałe lampy i akcesoria

Zastanawiasz się, jakie konkretne akcesoria do oświetlenia mogą przydać się właśnie Tobie? Jeśli jesteś powszechnie lubiany, a Twój dom często odwiedzają goście, to warto zadbać o to, by bez problemu mogli znaleźć drzwi wejściowe w nocy i nawet przy najgorszej pogodzie. Pomóc w tym może podświetlany numer domu. Dzięki technologii solarnej numer domu będzie świecił po zapadnięciu zmroku dzięki skumulowanej energii słonecznej z całego dnia. To samowystarczalne i wydajne rozwiązanie, które nie naraża Cię na duże koszty.

Akcesoria oświetleniowe

Scenariusz może oczywiście wyglądać zupełnie inaczej. Możesz wcale nie być lubiany, a zamiast miłych gości, na Twym progu mogą pojawić się wrogowie. Masz nieprzychylnych sąsiadów, którzy wyzywają Cię od najgorszych, plują pod nogi i obrzucają dom kamieniami? Jeśli tak – a w dodatku na to nie zasłużyłeś – to szczerze współczujemy. Jeśli nie chcesz wciąż wymieniać lampy, która rzuca światło na drzwi wejściowe, może warto zaopatrzyć się w oprawę metalową z osłoną siatkową, która ochroni żarówkę przed uszkodzeniami mechanicznymi (w tym przed zbiciem przez nadlatujący kamień, ciśnięty z siłą sąsiedzkiej nienawiści). Akcesoria oświetleniowe, wbrew powszechnie panującej opinii o ich delikatności, mogą być wytrzymałe i sprawdzać się w ekstremalnych warunkach.

Produkty znanych producentów - Procter, LenaLighting, Import

Załóżmy jednak, że tak nieprzyjemne sytuacje, jak ta przedstawiona w powyższym akapicie, nie mają miejsca (a przynajmniej zdarzają się rzadko – kto nigdy nie rzucił kamieniem, niech pierwszy rzuci kamieniem!). Akcesoria oświetleniowe mogą posłużyć również do przyjemniejszych rzeczy. Jeśli przypadkiem w sklepie kupiliśmy żarówkę z wtykiem montowanym na zatrzask, a w domu mamy tylko gniazda na żarówki z wkręcanym gwintem, to w pierwszej chwili nie wygląda to różowo. Dzięki naszej przejściówce wykorzystasz wadliwą żarówkę zgodnie z jej przeznaczeniem i to bez konieczności kombinowania z instalacją elektryczną. Na koniec musimy też wspomnieć o zdobywających coraz większą popularność akcesoriach do oświetlenia, jakimi są lampy do selfie – dzięki nim każde zdjęcie będzie równomiernie oświetlone nawet w środku nocy.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna